loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

wideorekrutacja


Wideorekrutacja - prowadź rozmowy kwalifikacyjne przez internet

 

Kilka lat temu świat wkroczył w erę technologii informacyjnych, w której obecnie królują smartfony oraz tablety. Usprawniają one nasze codzienne życie, zapewniają rozrywkę oraz umożliwiają szybki dostęp do informacji. Dziś nie tylko wielu ludzi nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania bez stałego dostępu do sieci, ale również wiele firm i organizacji nie może sprawnie realizować swoich procesów bez specjalistycznych narzędzi oraz programów. Z każdym rokiem pojawiają się nowe rozwiązania, które umożliwiają usprawnienie pracy w działach, które wcześniej swoje zadania musiały wykonywać w sposób standardowy.


Wideorekrutacja - doskonała alternatywa dla wywiadów telefonicznych

Doskonałym tego przykładem jest wideorekrutacja, a więc wstępne narzędzie selekcji, pozwalające bliżej poznać kandydatów już w początkowym etapie rekrutacji i wyłonić tym samym tych, których warto zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Wideorekrutacja sprawdza się szczególnie w przypadku stanowisk, w których istotną rolę pełnią kompetencje komunikacyjne, czy ogólna prezencja. Narzędzie to pozwala poznać większą ilość kandydatów w zdecydowanie krótszym czasie. Nie jest to zwykła rozmowa kwalifikacyjna online. Dzięki możliwości nagrywania, wideorekrutacja daje szereg dodatkowych możliwości i korzyści zarazem. 

Wideorekrutacja automatyczna oraz wideorekrutacja live z funkcją nagrywania

Wideorekrutacja automatyczna pozwala na przeprowadzenie wywiadu asynchronicznego. Polega to na tym, że kandydat otrzymuje link i może nagrać sie w wybranym przez siebie momencie. System zadaje mu określony zestaw pytań, na które kandydat odpowiada po kolei. Jego odpowiedzi są nagrywane, a wystąpienie kandydata rekruter może obejrzeć również w dowolnym czasie. Wideorekrutacja live odbywa się w czasie rzeczywistym, jednakże dzięki funkcji nagrywania, przeprowadzone rozmowy można następnie odtworzyć, pokazując je np. managerom lub innym osobom decyzyjnym w procesie rekrutacji. 

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.