loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: umawianie spotkania sprzedażowego - ważny Klient
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania


Rozwijaj swoje kompetencje! Zwiększ efektywność umawiania spotkań!
 Umawianie spotkania sprzedażowego - ważny Klient to angażująca elektroniczna symulacja, dzięki której sprawdzisz się w roli profesjonalnego handlowca i przećwiczysz stworzony przez ekspertów optymalny schemat komunikacyjny.
 

Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.

Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.

 

Czy wiesz, w jaki sposób skutecznie realizować cel sprzedażowy?
Jak zwiększyć skuteczność umawiania spotkań i prezentowania oferty potencjalnym Klientom?

 

Z elektroniczną grą symulacyjną:

wcielisz się w rolę zawodowego sprzedawcy i nauczysz się skutecznie budować porozumienie z Klientem.

 

 

 Sytuacja problemowa:

Zbliża się koniec miesiąca, a Tobie brakuje jeszcze kilku spotkań z klientami, aby zrealizować swój miesięczny cel sprzedażowy. Wiesz, że zostało Ci mało czasu, który możesz przeznaczyć na połączenia telefoniczne z klientami. Dlatego musisz zaplanować kolejność wykonywanych połączeń w taki sposób, aby w pierwszej kolejności skontaktować się z klientami o najwyższym priorytecie.

Gdy już chwycisz za słuchawkę, pamiętaj – koniec miesiąca za pasem, w związku z tym nie możesz sobie pozwolić na stratę ani jednego klienta.


Schemat komunikacyjny:

Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład telefonicznego umawiania spotkania sprzedażowego. Opanuj dobrze przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.
 

Czas rozgrywki:

30-40 min.

 

Korzyści:

Urealnienie miejsc:

Akcja gry rozgrywa się w specjalnie zaprojektowanych przez ilustratorów pomieszczeniach, w nowoczesnej technice malarstwa elektronicznego, które sprawiają wrażenie realności.

Urealnienie postaci:

Każda postać w grze zbudowana jest w oparciu o realny profil psychologiczny. Swoje zachowanie w stosunku do gracza można dynamicznie zmieniać pod wpływem podejmowanych decyzji.


Urealnienie sytuacji problemowej:

Ścieżka fabularna produktu zbudowana jest na podstawie realnych sytuacji życiowych, z wykorzystaniem realnych postaci, miejsc oraz faktów. Zadaniem użytkownika jest rozwiązanie sytuacji problemowej według określonego schematu, tak aby nie obniżyć motywacji użytkownika i nie stracić swojego autorytetu.


 Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...