loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: wydawanie trudnych poleceń
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania


Zwiększ swoje kompetencje i naucz się wydawać trudne polecenia!
 Wydawanie trudnych poleceń to angażująca elektroniczna symulacja, która pozwoli Ci na przemyślane przeprowadzanie rozmów 
i zachowanie równowagi w relacji Przełożony-Pracownik.
 
Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.Po ukończeniu gry i osiągnięciu minimalnych wartości zostanie wygenerowany raport, w którym zawarte będą informacje o liczbie popełnionych błędów na każdym etapie procesu.


 

To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.
 

Każdy lider wydaje codziennie wiele poleceń swoim podwładnym. Z tego względu tak ważne jest, aby robić to umiejętnie i skutecznie. 


Czy potrafisz wydać polecenie w taki sposób, aby Pracownik zaakceptował powierzane mu zadanie i aby nie zmniejszył się Twój autorytet w jego oczach?

 

Z elektroniczną grą symulacyjną:

umiejętnie przydzielisz wszystkie zadania i zyskasz pewność, że Pracownik wykona je skutecznie.

 

 

Sytuacja problemowa:

Jest środek tygodnia. Okazało się, że jeden z Twoich pracowników, którego wyznaczyłeś do sporządzenia raportu z postępu prac projektowych, nie zdąży na czas. Raport będzie Ci potrzebny na piątek, ponieważ masz wtedy spotkanie z kierownikami pozostałych zespołów. Z uwagi na to, że pozostało już niewiele czasu, a praca nad raportem wymaga precyzji, zaangażowania i dobrej organizacji, decydujesz, że przydzielisz to zadanie innemu pracownikowi.

Trudność tej rozmowy polega na tym, że pracownik nie spodziewał się żadnych dodatkowych zadań, a co więcej na pewno nie będzie zadowolony z tego, że musi przejąć zadanie, które pierwotnie miał wykonać inny pracownik. Twoim zadaniem będzie precyzyjne poinformowanie pracownika o zakresie i terminie oddania raportu.


Schemat komunikacyjny:

Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład wydawania polecenia. Opanuj dobrze przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.
 

Czas rozgrywki:

30-40 min.

Korzyści:

 

Nauka przez doświadczenie:

Koncepcja tego produktu zakłada, że wiedza jest zdobywana przez praktykę i doświadczenie. Wiedza oraz teoria stają się przedmiotem weryfikacji przez zastosowanie ich w praktyce – poprzez  aktywne eksperymenty. Przestrzenią zdobywania tego doświadczenia jest wirtualny świat, gdzie użytkownik bez znaczących konsekwencji dla swojego życia może testować szereg rozwiązań, możliwości i teorii oraz doświadczyć ich konsekwencji. Nabyte w ten sposób umiejętności może potem stosować  w swoim środowisku pracy, bez obawy, że rozwiązanie to okaże się niezgodne z podstawowymi zasadami zarządzania, komunikacji czy etyki zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...