loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: komunikowanie trudnych decyzji
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania

Zwiększ swoje kompetencje!
Wyrób w sobie nawyk właściwego komunikowania decyzji.
 Komunikowanie trudnych decyzji to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której nauczysz się przeprowadzać rozmowy w taki sposób, 
aby Pracownik zaakceptował Twoją decyzję, nawet tę, która może okazać się dla niego trudna do przyjęcia.
 

 Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.


Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.

 

Czy myślisz, że jesteś w stanie przeprowadzić trudną rozmowę w sposób,
który nie obniży motywacji podwładnego do pracy?Z elektroniczną grą symulacyjną:

szybko nauczysz się prowadzić trudną rozmowę, nie zmniejszając motywacji Pracownika.

 

 

Sytuacja problemowa:

Tuż przed weekendem dowiadujesz się od Dyrektora, że inwestor przyspieszył termin oddania dużej aplikacji. Okazało się, że nie przeprowadzono jeszcze testów tego oprogramowania. Problem w tym, że w twoim zespole jeden z testerów jest na zwolnieniu lekarskim, a drugi wybiera się na urlop.

Nie masz wyboru i pod naciskiem Dyrektora podejmujesz decyzję o odwołaniu urlopu testera. Teraz musisz mu zakomunikować tę decyzję. To niełatwe zadanie, ponieważ spodziewasz się, że pracownik będzie protestował.Schemat komunikacyjny:

Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład komunikowania trudnych decyzji.
Opanuj dobrze przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.
 

Czas rozgrywki:

30-40 min.

Idea gry symulacyjnej:

Gra symulacyjna: Komunikowanie trudnych decyzji oparta jest na najnowszych badaniach psychologicznych oraz rozwoju metodyki nauczania wykorzystującego obecną technologię. Najważniejszym elementem produktu jest wirtualny świat, który angażuje użytkownika. Jest postawiony w centrum wydarzeń, z silnym poczuciem decyzyjności, mocy sprawczej i jasnym odczuciem konsekwencji swoich decyzji.Korzyści:

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...