loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Thomas w edukacji

Uczniowie, którzy są pewni siebie i odznaczają się motywacją oraz odpornością, osiągają dobre wyniki w nauce, dobrze sobie radzą w środowisku szkolnym, a także poza nim.
Rozwiązania Thomas International zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wspierać rozwój młodych ludzi.


OSIĄGANIE WYNIKÓW

Młodzi ludzie bardzo często mają problem z identyfikacją i umiejętnym wykorzystaniem swoich mocnych stron. Analiza behawioralna Thomas International pomaga odkryć ich potencjał, co procentuje zwiększeniem ich pewności siebie, a także pozwala na realizację celów i osiąganie sukcesów.

RETENCJA

Problem retencji dotyczy nie tylko biznesu. Przed wyzwaniem związanym z zatrzymywaniem talentów stoją także instytucje edukacyjne. Jak sprawić, aby uczniowie i studenci wybierali właściwe dla siebie kierunki edukacyjne i mogli je konczyć z sukcesem? Analizy psychometryczne Thomas International mogą wesprzeć uczniów w wyborze odpowiednich kierunków studiów oraz rodzajów zajęć. Mogą także wskazać najczęstsze przyczyny porzucania studiów w czasie ich trwania.

REKRUTACJA

Sukces uczniów i studentów w znacznej mierze zależy od kadry nauczycielskiej. Rekrutacja osób, które będą w pełni dopasowane do specyfiki szkoły, realizują jednocześnie cele placówki, jest niezwykle kluczowe dla Twoich uczniów i studentów. Zatrudnienie odpowiedniej kadry nauczycieli to pierwszy krok do zapewnienia właściwego poziomu nauczania i przyszłych sukcesów Twoich uczniów.

ZAANGAŻOWANIE

Im większe zaangażowanie uczniów i studentów, tym lepsze wyniki przez nich osiągane. Z wysokim zaangażowaniem wiąże się także większa satysfakcja i duma z wykonywanej pracy, dbałość o rozwój oraz osiąganie dalszych sukcesów. Jeżeli uczniowie lepiej rozumieją siebie, swoje mocne strony i motywatory, są w stanie osiągać lepsze wyniki. Przejmują wówczas odpowiedzialność za własny proces uczenia się, co przekłada się również na większą motywację, pewność siebie, a także determinację.

DORADZTWO EDUKACYJNE I ZAWODOWE

Aby doradztwo edukacyjne i zawodowe mogło być w pełni skuteczne, nie wystarczy przyjrzeć się jedynie twardym kompetencjom i wiedzy uczniów. Konieczne jest, aby każdy z nich miał świadomość swoich behawioralnych mocnych stron, które będzie w stanie wykorzystać, aby móc skutecznie realizować założone cele i osiągać sukces. Dzięki narzędziom Thomas International zapewnisz im wsparcie w zrozumieniu preferowanego przez nich stylu zachowania, co pozwoli im panować nad reakcjami, a także adaptować się do większości sytuacji.

ROZWÓJ NAJWAŻNIEJSZYCH PRACOWNIKÓW

O sukcesie Twojej placówki edukacyjnej w znacznej mierze decydują zatrudnieni w niej ludzie. Dobór właściwej kadry zarządzającej jest w tym przypadku kluczowy. Muszą to być osoby posiadające odpowiednie predyspozycje przywódcze oraz umiejętności skutecznej współpracy. Narzędzia Thomas International pomogą Twojemu zespołowi działać ma maksimum swojej skuteczności i poprowadzić ich w kierunku najlepszych rezultatów.

ANALIZY DLA EDUKACJI: