loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Thomas w biznesie

Firmę tworzą ludzie. To Twoi pracownicy stanowią klucz do sukcesu w biznesie. Jak wykorzystać w pełni ich potencjał? Sprawdź, w czym mogą Ci pomóc narzędzia Thomas International.


Narzędzia psychometryczne Thomas International stosowane są w procesach rekrutacyjnych, przy identyfikowaniu pracowników o dużym potencjale, planowaniu ścieżek karier i tworzeniu programów rozwojowych, wspieraniu pracowników osiągających słabsze wyniki, identyfikowaniu potencjalnych problemów oraz źródeł napięć w organizacji, podnoszeniu motywacji i zaangażowania, budowaniu zespołów, słowem - we wszystkich procesach związanych z zarządzaniem ludźmi.

REKRUTACJA

CV, listy motywacyjne, referencje, a nawet przeprowadzane rozmowy rekrutacyjne nie są w stanie ukazać pełnego obrazu osoby aplikującej do Twojej firmy. Nie pozwalają tym samym skutecznie przewidzieć, czy osoba ta w pełni odnajdzie się na danym stanowisku i będzie w stanie odnieść na nim sukces. W przypadku rozmów kwalifikacyjnych istnieje ponadto ryzyko subiektywizmu rekrutera - uprzedzenia i preferencje osoby rekrutacyjnej mogą negatywnie wpływać na wynik procesu. Narzędzia psychometryczne Thomas International zmniejszają ryzyko wystąpienia tych błędów. Pozwalają ponadto poznać preferowany styl zachowania osoby w środowisku zawodowym, jego mocne strony i obszary, które wymagają rozwoju, dowiedzieć się, jak reaguje ona pod presją, a także zdiagnozować jej potencjał intelektualny: zdolności i szybkości przyswajania wiedzy oraz nabywania umiejętności.

KOMUNIKACJA

Rozwiązania Thomas International pomogą Tobie oraz Twoim pracownikom poznać preferowany przez nich styl komunikowania się. Na tej podstawie mogą zrozumieć, w jaki w sposób powinni współpracować z innymi ludźmi, aby móc osiągać najlepsze efekty w zespole. Rozwiązania Thomas International pozwolą zidentyfikować potencjalne źródła problemów w komunikacji i budowaniu relacji. Narzędzia te mierzą parametry, które bezpośrednio wpływają na skuteczność komunikacji. Nasi Certyfikowani Specjaliści zaoferują Ci szereg rozwiązań, dzięki którym polepszysz komunikację w swojej firmie.

PLANOWANIE SUKCESJI

Planowanie sukcesji to udzielanie stałego wsparcia oraz dbałość o rozwój obecnych pracowników - a wszystko po to, by Twoje zaplecze talentów nigdy się nie wyczerpało i było gotowe na przejęcie wyższych stanowisk. Pamiętaj, motywacja pracowników rośnie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy mają oni możliwości wzrostu i rozwoju. Narzędzia psychometryczne Thomas International pomagają w rozwijaniu talentów, budowaniu przewagi konkurencyjnej i budowaniu strategii.

RETENCJA

Przyciągnięcie utalentowanych pracowników do firmy to jedno. Prawdziwym wyzwaniem jest ich zatrzymać. Zastosowanie narzędzi psychometrycznych Thomas International pozwoli Ci efektywnie motywować Twoich pracowników, zwiększać ich zaangażowanie i podnosić morale, a co za tym idzie 0 zmniejszyć ilość niepożądanej rotacji w firmie.

ZARZĄDZANIE ZMIANĄ

Jeżeli chcesz utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku i przyciągać do swojej firmy talenty, musisz umieć skutecznie zarządzać zmianą. Aby móc osiągać strategiczne cele, należy umiejętnie opracować oraz wdrożyć strategię transformacji, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i organizacyjnym. Testy Thomas International pomogą Ci zidentyfikować wyzwania oraz podjąć właściwe kroki, aby przeprowadzić pracowników przez proces zmiany, wzbudzać poczucie zaangażowania, motywacji, lojalności i zrozumienia, określić braki kompetencyjne, poprawiać komunikację, retencję i poczucie bezpieczeństwa w trudnym dla firmy czasie.

ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW

Aby mówić o zaangażowaniu pracowników w ogóle, należy mieć na uwadze indywidualne traktowanie każdego z nich. Jako pracodawcy dbający o wzrost motywacji i zaangażowania swoich pracowników, powinieneś umieć rozpoznać u każdego z nich jego wewnętrzną potrzebę osiągania celów, rozwoju i zarządzania sobą. Thomas International dostarcza narzędzi, dzięki którym zrozumiesz, co motywuje Twoich pracowników i wdrożysz dzięki temu skuteczną strategię budowania ich zaangażowania.

ANALIZY DLA BIZNESU: