loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Thomas Job - profilowanie stanowiska pracy
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
344.77 brutto
Produkt dostępny!
 • Thomas International
 • Producent: Thomas International
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Thomas JOB - profilowanie stanowiska pracy

Stwórz idealny profil stanowiska, określ wymagania z nim związane

i dokonaj wyboru właściwej osoby!Profilowanie stanowiska pracy - Thomas JOB pozwala określić wymagania dotyczące roli, jaką powinien pełnić pracownik na danym stanowisku, wyodrębnić związane z nim potrzeby rozwojowe, dokonać restrukturyzacji stanowisk lub przenieść talenty na inne miejsce w organizacji.
 

W jaki sposób wykonywane jest profilowanie stanowiska pracy - Thomas JOB?Aby móc wygenerować spersonalizowany link do kwestionariusza, potrzebujemy takich informacji, jak: imię, nazwisko, adres e-mail oraz płeć osoby, która będzie dokonywała profilowania stanowiska pracy.

W ramach przeprowadzonej analizy otrzymasz raport definiujący stanowisko w zakresie pożądanych cech osobowych.

Raport Thomas JOB zawiera również listę pytań, które można z powodzeniem wykorzystać w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Pytania te pozwolą spojrzeć na kandydata z innej perspektywy. Dzięki narzędziu psychometrycznemu, jakim jest Thomas JOB, możliwe jest zdefiniowanie konkretnych wymagań dla danego stanowiska, a co za tym idzie – zwiększenie pewności przy podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych. Pracownicy odpowiednio dopasowani do stanowisk są bardziej zaangażowani, efektywni i wydajni. Zastosowanie narzędzia Thomas JOB może zatem ograniczyć ilość niepożądanych zmian na stanowiskach oraz wpływać na rozwój kompetencji pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem danego stanowiska. Korzyści:

- właściwe osoby na właściwych stanowiskach,

- podnoszenie morali i zwiększanie lojalności pracowników,

- efektywne zarządzanie,

- zwiększanie skuteczności najbardziej utalentowanych pracowników. 


 Czy zdarzyło Ci się, że zatrudniona przez Ciebie osoba nie spełniła oczekiwań względem danego stanowiska?
 

Wykorzystaj analizę Thomas Job! 

Dzięki temu szybko zdefiniujesz wymagania dla stanowiska i zyskasz pewność
przy podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych.

Jeżeli zdecydujesz się na przeprowadzenie analizy Thomas PPA, która pozwala na zrozumienie stylu zachowania danej osoby, uzyskasz dane określające stopień zgodności Kandydata ze stanowiskiem.Przy zakupie Thomas PPA, profilowanie stanowiska pracy - Thomas JOB otrzymasz gratis.
 

Profil Stanowiska Pracy – Thomas JOB zaprojektowano w ten sposób, aby móc zastanowić się nad tworzonym stanowiskiem niezwykle intuicyjnie i naturalnie. Wspomniany wcześniej test Thomas PPA pozwala zrozumieć styl zachowania danej osoby w środowisku zawodowym. Thomas JOB z kolei pomaga określić zachowanie, jakie jest wymagane w przypadku danej roli. Wyniki analizy przedstawione zostają na wykresie kompatybilnym z profilem osoby, dzięki czemu możliwe jest porównanie tych dwóch profili i określenie stopnia zgodności. Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o analizie Thomas PPA. 

 Do czego możesz wykorzystać narzędzie psychometryczne Thomas JOB? 

 • rekrutacja - wykorzystaj narzędzie Thomas JOB w procesie wyboru kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Dzięki temu upewnisz się, że wybierasz właściwą osobę na właściwe stanowisko; 
 • retencja - dzięki analizie dowiesz się, jak wygląda stopień dopasowania pracowników do stanowisk, które zajmują. Zwiększysz tym samym poziom ich satysfakcji z pracy i ograniczysz ilość niepożądanych zmian na stanowiskach; 
 • rozwój - narzędzie pozwala zweryfikować wymagania dotyczące stylu zachowań na konkretnych stanowiskach i dopasować do nich najlepszych kandydatów, co pozwoli na budowanie efektywnych programów rozwojowych; 
 • zarządzanie - dzięki analizie lepiej zrozumiesz, którzy z Twoich pracowników są najlepiej dopasowani do swoich stanowisk, co umożliwi ukierunkowanie strategii zarządzania na właściwe obszary.

   

Dzięki temu zyskasz więcej pewności przy podejmowaniu decyzji związanych z: 

 • rekrutacją i selekcją odpowiednich osób na stanowiska,
 • podnoszeniu morale i zwiększaniu lojalności pracowników,
 • określaniu, którzy pracownicy wykonują role niezgodne z ich predyspozycjami i dokonywaniu restrukturyzacji stanowisk.

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 

 

Polecamy