loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Thomas GIA - badanie inteligencji płynnej dla Kandydatów
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
880.31 brutto
Produkt dostępny!
 • Thomas International
 • Producent: Thomas International
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Thomas GIA - badanie inteligencji płynnej dla kandydatów

Określ swój potencjał rozwojowy!
Sprawdź, jak szybko przyswajasz wiedzę, nowe umiejętności i procedury w środowisku pracy!  


 
 Thomas GIA to test mierzący poziom inteligencji płynnej, czyli zdolność i szybkość uczenia się. Dzięki niemu dowiesz się, jaki jest Twój potencjał przyswajania wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności. 

W jaki sposób wykonywane jest badanie inteligencji płynnej - Thomas GIA?

 

W jakim celu wykonuje się badanie inteligencji płynnej Thomas GIA?

Narzędzie psychometryczne Thomas GIA – badanie inteligencji płynnej pozwala zidentyfikować potencjalnych liderów, a także osoby samodzielne i bardzo dobrze radzące sobie z metodycznym rozwiązywaniem problemów. Pomaga także wyłonić osoby, które posiadają umiejętność szybkiego przyswajania procedur i potrafią szybko reagować na zmiany, maksymalizując tym samym swoją wydajność dla dobra organizacji. Thomas GIA pomaga również ocenić, jak efektywne w przypadku badanej osoby będzie specjalistyczne szkolenie. 

Jak wyglądają testy Thomas GIA?

Badanie inteligencji płynnej Thomas GIA składa się z pięciu testów. Do ich rozwiązywania wymagany jest podstawowy zakres wiedzy. Testy badają zdolności dotyczące procesów przetwarzania informacji, szybkości uczenia się i pamięci, podejmowania decyzji, a także zdolności językowe. Wynik ogólny badania pokazuje, jaki dana osoba posiada potencjał przyswajania wiedzy. Każdy z pięciu testów odnosi się natomiast do poszczególnej funkcji:

- Porównywanie Elementów – zadania polegają na dekodowaniu semantycznym oraz percepcji, a w teście sprawdzana jest zdolność do rozróżniania wszelkich szczegółów, do zauważania niedokładności w tekstach pisanych, danych liczbowych i diagramach, a także umiejętność odróżniania rzeczy istotnych od nieistotnych oraz zauważania podobieństw i różnic w przypadku materiałów wizualnych.

- Rozumowanie – w teście oceniana jest umiejętność wyciągania wniosków z podanych informacji oraz dochodzenia do właściwych konkluzji. Oceniana jest także zdolność badanej osoby do zatrzymywania informacji w pamięci krótkoterminowej oraz rozwiązywania problemów.

- Posługiwanie się liczbami – test sprawdza zdolność badanej osoby do posługiwania się liczbami, mierząc jednocześnie umiejętności związane z wykonywaniem podstawowych działań.

- Orientacja przestrzenna – test sprawdza umiejętności związane z tworzeniem obrazów oraz manipulowaniem nimi w wyobraźni. Ocenia on stopień wykorzystywania zdolności mentalnej wizualizacji przy porównywaniu różnego rodzaju kształtów.

- Rozumienie znaczenia słów – w tym teście badane są zdolności językowe oraz zakres słownictwa danej osoby. Test ocenia zdolność do skutecznego działania w środowisku, które wymaga rozumienia instrukcji werbalnych lub tych, podawanych na piśmie.


Każdy z wymienionych powyżej testów składa się z jednego rodzaju zadań o porównywalnym stopniu trudności. Wynik przelicza się na podstawie szybkości udzielanych odpowiedzi, a także ich dokładności. Odnosi się go następnie do normy właściwej dla danej populacji (dla Polski opracowana została oddzielna norma). Na podstawie takiego porównania możliwe jest pokazanie, jak kształtuje się potencjał intelektualny badanej osoby w odniesieniu do innych osób aktywnych zawodowo w danej populacji. 

Aby móc wygenerować spersonalizowany link do kwestionariusza, potrzebujemy takich informacji, jak: imię, nazwisko, adres e-mail oraz płeć osoby analizowanej.

W ramach przeprowadzonej analizy otrzymasz raport oraz indywidualną konsultację z Certyfikowanym Specjalistą Metody Thomas International w Polsce. 
Czy wiesz, jak w pełni wykorzystać swój potencjał i zaplanować ścieżkę kariery zawodowej? 

Z narzędziem Thomas GIA: 
poznasz siłę własnego umysłu!

 

Do czego możesz wykorzystać narzędzie Thomas GIA?

 • proces rekrutacji - Twoje CV, list motywacyjny i referencje nie są dla Pracodawcy wystarczającym źródłem informacji pozwalającym ocenić, czy masz szansę odnieść sukces na danym stanowisku. Dzięki badaniu Thomas GIA wskażesz, czy potrafisz wdrożyć się w nową rolę i zmaksymalizujesz swoją wydajność dla dobra firmy. Raport z badania, który dołączysz do aplikacji, będzie dla Pracodawcy najbardziej wiarygodną formą Twojej autoprezentacji.
 • rozwój - dzięki badaniu Thomas GIA zdobędziesz większą świadomość własnych zdolności, przez co wpłyniesz na swój rozwój poprzez stawianie odpowiednich wyzwań w odpowiednich dziedzinach. 

Dzięki temu dowiesz się:

 • jak szybko jesteś w stanie zaadaptować się do zmian,
 • czy potrafisz efektywnie rozwiązywać problemy,
 • czy masz zdolność do sprostania większym obciążeniem intelektualnym w swojej roli,
 • czy jesteś stawiany w obliczu wystarczającej ilości wyzwań,
 • czy jesteś w stanie wprowadzać zmiany w organizacji.

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

 

Polecamy