loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: nagradzanie Pracownika
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania


Zwiększ swoje kompetencje jako kierownik!

Naucz się odpowiednio nagradzać pracowników.
 Nagradzanie Pracownika to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której wcielisz się w postać kierownika zespołu i wyrobisz w sobie nawyk 
właściwego wzmacniania postaw.
 

Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.


Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.

Nagradzanie Pracowników to przyjemna część pracy kierownika zespołu.

Czy jednak jesteś w stanie w taki sposób przeprowadzić proces nagradzania, aby wzmocnić zachowania godne nagrody i zmotywować Pracownika do jeszcze większych wysiłków?


Z elektroniczną grą symulacyjną:

nauczysz się podejmować szereg właściwych decyzji związanych ze wzmacnianiem postaw pracowniczych w firmie.

 


Sytuacja problemowa:

Opóźniona dostawa asortymentu firmy pociągnęła za sobą tymczasowy spadek wyników sprzedaży. Pomimo to, jeden z Twoich pracowników po raz kolejny znacznie przekroczył cel sprzedażowy, co pozwala prowadzonemu przez Ciebie zespołowi zrealizować ustalone progi  sprzedaży na ten miesiąc.

Po sprawdzeniu danych historycznych, okazuje się, że wspomniany sprzedawca podobne wyniki osiąga nieprzerwanie już od kilku miesięcy. Wraz z zarządem decydujecie o tym, że jest to odpowiednia okazja do wzmocnienia motywacji pracowników Twojego zespołu poprzez nagrodzenie wyróżniających się postaw.Schemat komunikacyjny:

Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład przyznawania i wręczania nagród.
Dobrze opanuj przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.
 

Czas rozgrywki:

30-40 min.

Korzyści:

 

Balans nauki i zabawy:

Zadanie, ujęto w formie wyzwania, które jednocześnie bawi i umożliwia relaks. Wcielając się w jedną z postaci symulacji masz pełną swobodę podejmowania decyzji kształtujących świat gry. Każda podjęta przez Ciebie decyzja niesie za sobą zauważalne konsekwencje bez wchodzenia w interakcję ze światem rzeczywistym.


Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...