loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Support biznesowy i prywatny
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Produkt dostępny!
 • Brella
 • Producent: Brella
 • Realizacja zamówienia: 7 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Support biznesowy i prywatny.

Zdalne wsparcie profesjonalnych asystentek i concierge’ów!
 
Brella to unikalne w skali polskiego rynku rozwiązanie z zakresu outsourcingu usług supportu biznesowego i prywatnego.Dzięki wsparciu zespołu Brella będziesz w stanie lepiej zorganizować swoją pracę i skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Nie od dziś wiadomo, że wykonywanie wszystkich zadań na własną rękę, nie wpływa dobrze ani na efektywność, ani na jakość wykonanej pracy. Na co czekasz? Poproś o pomoc profesjonalistów i wydeleguj zadania na które nie masz czasu!Do kogo skierowane są usługi Brella?HR managerowie, właściciele firm:

Chcesz się wyróżnić i budować pozytywne relacje z pracownikami? Stwórz wyjątkowy pakiet benefitów pracowniczych, dzięki któremu poczują się docenieni!

Wykup pakiet na realizację dowolnych zadań zdalnej asystentki lub consierge’a dla swoich pracowników. Daj im możliwość zadecydowania, do czego wykorzystają usługę Brella. To od nich zależy czy skorzystają z pomocy w obszarze zawodowym, czy poproszą o asystę w zadaniach związanych z życiem prywatnym np. znalezienie opiekunki dla dziecka czy kompleksowe przygotowanie wakacji dla całej rodziny.realizacji zadań specjalnych, np.organizacja przyjęcia niespodzianki.

Pokaż, że dbasz o swoich pracowników i potrafisz zrobić to inaczej niż wszyscy!Właściciele firm, top management:

Prowadzisz własną firmę? Nie panujesz nad administracyjnym rozgardiaszem, który towarzyszy każdemu człowiekowi biznesu? A może jesteś leaderem zespołu i zajmujesz się zadaniami, które zamiast przynosić realne efekty, niepotrzebnie zabierają Ci czas i nie pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze?.

Daj sobie pomóc! Deleguj, aby nie stać się własnym asystentem.

Dzięki Brella zyskasz pomoc wielozadaniowego zespołu, który pomoże Ci w przygotowaniu researchu, rezerwacji podróży, zaplanowaniu wyjazdu służbowego lub realizacji zadań z pozoru niemożliwych do zrobienia.Co zyskujesz decydując się na Brella?

- oszczędzasz czas i pieniądze,
- podnosisz efektywność swoich pracowników i samego siebie,
- otrzymujesz profesjonalne usługi biznesowe,
- poprawiasz swój employer branding
- dbasz o pracowników i wspomagasz ich retencję w Twojej organizacji.
Masz pytania? 
Skontaktuj się z nami:


Polecamy