loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Praca bez stresu
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
104.55 brutto
Produkt dostępny!
 • HR24
 • Producent: HR24
 • Realizacja zamówienia: 3

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Test Praca Bez Stresu pozwoli Ci znaleźć źródło ewentualnego stresu i zoptymalizować obciążenie pracą.


Praca bez Stresu to innowacyjne rozwiązanie w formie testu on-line. Pozwala sprawdzić źródło występowania depresji, zaburzeń nerwicowych i lękowych. Test pozwala również sprawdzić przyczyny i możliwość występowania wypalenia zawodowego wśród pracowników.


W ramach testu otrzymasz:

- dostęp do platformy testowej,
- indywidualny lub grupowy raport po ukończeniu pierwszej części.


 

Korzyści z zastosowania testu Praca bez stresu:

 

Po przeprowadzeniu testu otrzymasz raporty podsumowujące:

- raport indywidualny udostępniany jest jedynie osobie badanej, celem jest naświetlenie teraźniejszych i potencjalnych – zidentyfikowanych podczas badania – problemów,


- raport grupowy ma na celu sprawdzenie faktycznej atrakcyjności pracy, relacji społecznych, poziomu zaufania do organizacji oraz warunki pracy w ocenie pracownika, raport zawiera rekomendacje do gotowych rozwiązań, które pomogą usunąć problem.

Czy zauważasz, jak Twojego pracownika dopada stres w pracy?

Obserwujesz u niego nienaturalne zachowania ?

Rozwiązaniem jest test Praca bez Stresu, dzięki niemu pomożesz swoim pracownikom!


Skutkiem przyspieszonego trybu życia coraz częstszym zjawiskiem jest stres zawodowy. 
Ten stan dyskomfortu psychicznego może być spowodowany nieergonomicznymi warunkami pracy lub rozbieżnościami w oczekiwaniach pracodawcy od pracownika. Osoby pod długotrwałym działaniem stresu są wyczerpane psychicznie i fizycznie. Wpływa to na ich efektywność, skuteczność i kreatywność w pracy. Stres nie jest zatem tylko problemem pracownika, ale też organizacji, która obniża przez to swoją produktywność. Test stworzony przez specjalistów z dziedzin psychologii, farmakologii, psychometrii i statystyki, pozwala ocenić i zoptymalizować aspekty związane z obciążeniem pracą wśród zatrudnionych oraz ich wpływ na stosunki międzyludzkie.


Wprowadzenie wymienionych działań umożliwi zwiększenie produktywności organizacji oraz poprawi funkcjonowanie pracowników i ich kondycję psychiczną. Efektem będzie większa lojalność pracowników do miejsca pracy.

Uwaga!
W przypadku zamówień powyżej 20 testów, cena raportów indywidualnych może podlegać negocjacjom. Masz pytania? Skontaktuj się z nami:


Polecamy