loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Pakiet LinkedIN
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Produkt dostępny!
 • HR Tools
 • Producent: HR Tools
 • Realizacja zamówienia: 14 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Daj się poznać społeczności LinkedIn!
 Media społecznościowe od wielu lat wpływają na rzeczywistość, również tę biznesową. W Polsce znaczący wzrost liczby użytkowników odnotował m.in. LinkedIn. Jest on środkiem komunikacji między firmą a jej otoczeniem. Pozwala dotrzeć nie tylko do potencjalnych pracowników, ale i klientów biznesowych.
 

Korzystanie z możliwości LinkedIna jest darmowe, jednak tak jak w przypadku pozostałych mediów społecznościowych, trzeba uważać, aby komunikacja była spójna z wizerunkiem firmy. Jeśli masz wątpliwości, czy zrobisz to dobrze, mamy coś dla Ciebie.

Co otrzymasz korzystając z Projektu LinkedIn?


Pomożemy Ci stworzyć profesjonalny wizerunek Twojej firmy w platformie LinkedIn. Dzięki temu będziesz kształtować swój Employer Branding, wizerunek eksperta, a także poszerzać sieć kontaktów biznesowych. Twoja firma przestanie być kolejnym rekordem w bazach i stanie się organizacją z wyrazistym wizerunkiem.


W ramach usługi:

- określimy grupę docelową prowadzonej przez Ciebie komunikacji na podstawie wartości marki,

- w oparciu o zaprojektowane środowisko pomożemy Ci stworzyć profil firmy,

- przedstawimy harmonogram i zbudujemy społeczność wokół Twojej firmy,

-co powiesz na własną branżową grupę dyskusyjną? w tym Ci również pomożemy - stworzymy ją według Twoich wytycznych, zaprosimy do niej osoby będące grupą docelową Twojej komunikacji biznesowej, a także zadbamy o to, by grupa żyła, dzięki regularnie opublikowanym treściom,

- pokażemy jak i gdzie się udzielać, abyś mógł pokazać się jako ekspert w swojej branży,

- zainteresowanym pracownikom Twojej firmy pokażemy jak budować markę osobistą w oparciu o wartości Twojej firmy,

- ułatwimy Ci dotarcie z Twoją ofertą biznesową do decydentów.Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?Z LinkedIn jesteśmy za pan brat, znamy to narzędzie jak własną kieszeń, ponieważ codziennie z niego korzystamy. Prowadzimy grupy dyskusyjne zrzeszające po kilka tysięcy użytkowników, a nasze działania oparte są o wcześniej stworzoną strategię ich prowadzenia. Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu leadów sprzedażowych przez portal LinkedIn i kierowaniu z niego ruchu na zewnętrzne strony internetowe. Employer Branding i docelowa rekrutacja nie są nam również obce.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy