loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Pakiet lotnictwo dla Kandydatów
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Zapytaj o wycenę
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 14 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Pakiet lotnictwo dla Kandydatów

Jesteś osobą odpowiedzialną o stalowych nerwach? Marzysz o pracy wśród chmur? Zostań Stewardem lub Stewardessą!Zwiększ swoje szanse zostania pracownikiem linii lotniczych. Zyskaj przewagę nad konkurentami i przedstaw profesjonalnie przygotowane dokumenty!


W skład Pakietu Lotnictwo wchodzi:


- wideoprezentacja - dzięki nagraniu wideo przedstawisz swoją kandydaturę z jak najlepszej strony, specjaliści Smart MBC pomogą Ci w tym zadając odpowiednie pytania,


- audyt językowy - angielski, niemiecki, francuski, włoski - poziom podstawowy lub rozszerzony - dzięki niemu zaprezentujesz potencjalnemu pracodawcy dokumenty potwierdzające Twoją znajomość języków obcych. Audyt może składać się z testu pisemnego trwającego od 45 do 60 minut i 15 - 20 minutowej rozmowy telefonicznej. Jeśli chcesz możesz wybrać samą rozmowę telefoniczną. Audyt dostępny jest na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym. Poziom podstawowy bada znajomość języka ogólnego z elementami biznesu, natomiast poziom rozszerzony pozwala na zbadanie znajomości słownictwa branżowego. Po przeprowadzonym audycie w pełnej wersji (rozmowa telefoniczna + test) otrzymasz szczegółową matrycę swoich kompetencji językowych zawierającą opis wszystkich umiejętności językowych i poziom znajomości języka w skali CEFR wskazujący szczegółowe obszary do rozwoju,- analiza Thomas PPA - pozwoli Ci na poznanie własnego stylu zachowania w środowisku zawodowym. Dowiesz się o swoich naturalnych predyspozycjach zawodowych, a także silnych stronach i ograniczeniach, będziesz mógł nie tylko przedstawić raport pracodawcy, ale także zaplanować własny rozwój,- analiza Thomas GIA - pakiet możesz rozszerzyć o badanie inteligencji płynnej. Poznasz swój potencjał rozwojowy, szybkość przyswajania wiedzy, nowych umiejętności i zasad działania.
Zaskocz pracodawców profesjonalnymi dokumentami i analizami psychometrycznymi!


Wiesz, jak wygląda proces rekrutacyjny linii lotniczych?Spełnienie wymagań formalnych to dopiero początek ścieżki kariery w lotnictwie.

Pakiet lotnictwo został przygotowany przez specjalistów Smart MBC, żeby zwiększyć Twoje szanse na zostanie Stewardem lub Stewardessą!

Nie czekaj i już dzisiaj zacznij spełniać marzenia realizując się zawodowo!

Zastanawiasz się ile to kosztuje?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w zależności od interesujących Cię analiz psychometrycznych i audytów językowych wchodzących w skład pakietu.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Polecamy