loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Pakiet - Personal Branding
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
369.00 brutto
Produkt dostępny!
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Personal Branding – daj się poznać przyszłemu pracodawcy !


Wyrobienie dobrej marki leży nie tylko po stronie pracodawcy. Kandydat również musi zadbać o swój zawodowy wizerunek. Poszukiwanie pracy to proces długofalowy, jednak jego przebieg jest zależny od dwóch stron: kandydata i pracodawcy.  Nie dostajesz odpowiedzi na wysyłane dokumenty aplikacyjne? Jeśli nie wiesz, jak napisać CV i list motywacyjny tak, aby wyróżnić się spośród innych i dostać wymarzoną pracę, dobrze trafiłeś.

 

Od profilu kandydata i sposobu prezentacji własnej osoby wiele zależy. W związku z tym, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy Ci Personal Branding - usługę pomagającą w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku zawodowego.

W ramach usługi: 

-pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV: doradzimy Ci, co warto uwzględnić, a z czego należy zrezygnować,
-okażemy Ci wsparcie w napisaniu listu motywacyjnego, używając fachowych sformułowań i perswazyjnego języka, który zwraca uwagę pracodawcy,
 -pokażemy Ci, jak działać w mediach społecznościowych, aby Twoja osoba stała się rozpoznawalną w konkretnej branży,
 -przedstawimy Ci plan, według którego warto działać, tak aby Twoje konto na LinkedIn dynamicznie się rozwijało,
-pokażemy, jak i gdzie zaznaczać swoją aktywność, aby nawiązać przyszłościowe kontakty.


Zamawiając CV i list motywacyjny przygotowany przez nas zyskujesz rzetelny pakiet dokumentów adekwatnych do wybranego stanowiska, pracy/branży.

Dzięki stworzeniu profesjonalnych i wyróżniających się dokumentów, będących Twoją wizytówkę biznesową, ułatwimy Ci proces rekrutacji na wymarzone stanowisko.

Dlaczego warto postawić na profesjonalny Personal Branding?


-List motywacyjny to Twoja osobista wizytówka. Jest jednym z pierwszych dokumentów, który widzi pracodawca i to on tworzy pierwsze wrażenie Twojej osoby, na którym najbardziej Ci zależy. Chociaż nie ma standardowego wzoru idealnego listu motywacyjnego, pomożemy Ci uczynić z niego cenny dodatek do Twojego CV. 
-CV to dokument, który nie wymaga zbyt długiej analizy, dlatego jego budowa oraz treść jest priorytetowa - po to aby w krótkim czasie Twojego przyszłego pracodawcę zaintrygowała Twoja osoba.

Pokażemy Ci, jak efektywnie prowadzić konto w mediach społecznościowych, tak aby rozwijało się w interesującej Cię branży. 

-Media społecznościowe w dzisiejszych czasach odgrywają rolę bezpośredniego łącznika między ludźmi. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku pracownika i pracodawcy. Social media to kopalnia wiedzy o kandydacie na wybrane stanowisko. Wybierając narzędzie Personal Branding, w oparciu o panujące trendy, pomożemy stworzyć Ci profesjonalne konto na LinkedIn - tak, aby przyszły pracodawca nie wahał się ani chwili dłużej w procesie rekrutacji.

Dzięki usłudze Personal Branding  Twój wizerunek zawodowy zyska ponadprzeciętny poziom, wpływając na biznesową przyszłość. Nie będziesz musiał martwić się o pozytywny odbiór Twojej osoby na rynku pracy. Pomożemy Ci stać się kandydatem, o którego warto się starać!

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Personal Branding to coś, w czym się specjalizujemy. Jesteśmy specjalistami w branży HR, dlatego nie jest nam obca wiedza na temat tego, co przykuwa uwagę rekruterów. Znamy panujące trendy i zasady, którymi w świecie HR należy się kierować. Posiadamy dużą rzeszę odbiorców, między inny innymi na LinkedIn, skąd nasze bogate doświadczenie w tym temacie. Prowadzimy również wiele kont w social media, wychodząc z założenia, że regularność i konsekwencja to podstawa w nawiązywaniu nowych kontaktów. Na co dzień pomagamy w promowaniu marek zarówno nowo powstałych, jak i tych z dużym bagażem zawodowym. Dbamy o wizerunek firmy, marki i osoby zarówno w sieci, jak i w świecie realnym – dzięki produktowi Personal Branding chętnie pomożemy i Tobie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 


Polecamy