loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
O sklepie

HR Tools - zmieniamy polską scenę HR

Sklep HR Tools to platforma dedykowana branży HR, oferująca szeroki zakres kompleksowych rozwiązań wspomagających procesy realizowane na co dzień w środowisku zawodowym. Znajdziesz tu profesjonalne narzędzia oraz usługi HR wspierające rekrutację, retencję, rozwój oraz zarządzanie. Posiadamy bogaty asortyment usług oraz narzędzi HR, pochodzących od najbardziej znanych producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby naszych klientów i trendy, panujące aktualnie w branży. Zmieniamy polską scenę HR!

Profesjonalne narzędzia i usługi HR

Ważne miejsce w naszym sklepie zajmują narzędzia psychometryczne dostarczające cennych informacji na temat reakcji i zachowań człowieka. Oferowane przez nas testy Thomas International mogą skutecznie badać jego osobowość, a także zdolności i umiejętności. Testy psychometryczne wykorzystywane są we wszystkich obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, począwszy od procesów rekrutacyjnych, aż po budowanie ścieżek rozwoju.

W skład oferowanych przez nas narzędzi HR, wchodzą również nowoczesne gry szkoleniowe, dostarczające uczestnikom niezapomnianych wrażeń i wyróżniające się niezwykle wysoką wartością edukacyjną. W sklepie HR Tools znajdziesz planszowe gry szkoleniowe, które z powodzeniem wykorzystasz nie tylko podczas warsztatów rozwojowych, ale także w trakcie wyjazdów integracyjnych.

Oferowane przez nas narzędzia oraz usługi HR obejmują również profesjonalne testy rekrutacyjne i kompetencyjne, systemy ATS, audyty językowe, a także kompleksowe rozwiązania z zakresu Employer Brandingu, Personal Brandingu, analizy grafologicznej oraz metody Design Thinking.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Czy jest jeszcze coś, czego potrzebujesz? Daj nam znać: kontakt@hrtools.pl