loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: konsultowanie trudnych decyzji
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania

 
Wciel się w postać managera i sprawdź, jak właściwie przeprowadzać rozmowę konsultacyjną!
 


Konsultowanie trudnych decyzji to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której wcielisz się w postać HR Managera i zmierzysz się z wyzwaniem będącym odzwierciedleniem realnej sytuacji problemowej.
 

Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.
 

Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.
To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.

Konsultacja to najlepszy sposób na wspólne rozwiązywanie problemów, poszukiwanie rozwiązań i znajdowanie informacji. Rozmowa konsultacyjna pozwala liderowi na poznanie zdania pracownika, uzyskanie od niego informacji, a także na wspólne przedyskutowanie problemów.

 

Czy jesteś w stanie tak przeprowadzić rozmowę konsultacyjną, aby zaangażować pracownika
w rozwiązanie problemu oraz zmotywować go do pracy?


Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej:

wcielisz się w postać managera HR i staniesz przed wyzwaniem przeprowadzenia rozmowy zmierzającej do zwiększenia zaangażowania pracownika w prezentowany problem i podniesienia jego motywacji.


 

Sytuacja problemowa:

Dostałeś informację od prezesa banku, że jest bardzo zadowolony z efektów ukończonej pracy wdrożenia systemu operacyjnego. Złożył właśnie zamówienie na wdrożenie oprogramowania w dwóch innych filiach. Jako HR manager, otrzymujesz polecenie, aby ustalić formę nagrody dla wszystkich członków zespołu. Ponieważ nie wiesz, co byłoby najlepszą nagrodą (chociaż masz pewne opcje), postanawiasz skonsultować tę kwestię z team leaderem.

Trudność tej rozmowy może wynikać z tego, że pomysł, jaki przedstawi pracownik będzie trudny, bądź nawet niemożliwy w realizacji. Ważne jest, aby nie zniechęcić pracownika krytyką jego propozycji. Postaraj się wspólnie z nim zidentyfikować trudności, jakie ta propozycja niesie ze sobą. Musisz pamiętać, że konsultując zagadnienie z pracownikiem, sprawiasz, że jest on zaangażowany w rozwiązanie problemu i oczekuje, że będziesz liczyć się z jego zdaniem.


Schemat komunikacyjny:

Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład przyznawania i wręczania nagród.
Dobrze opanuj przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.
 

Czas rozgrywki:

30-40 min. 


 
Coś więcej niż gra:

Konsultowanie trudnych decyzji to coś znacznie więcej niż gra symulacyjna.To przemyślany system, dzięki któremu masz możliwość rozwoju osobistego. Zdobędziesz nowe doświadczenie i rozwiniesz swoje umiejętności miękkie w zakresie konsultowania trudnych decyzji. To swego rodzaju szkolenie indywidualne, które ukończysz po uzyskaniu minimalnych wartości celu produktu.


Korzyści:

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy