loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: komunikowanie wymagań
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania


Dowiedz się, jak komunikować swoje wymagania pracownikom i motywować ich do poprawy stosunku wobec obowiązków służbowych!

Komunikowanie wymagań to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której nauczysz się, jak efektywnie informować pracowników o oczekiwaniach wobec ich pracy.Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.


Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.

To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.


Rolą przełożonych jest w sposób jasny i zwięzły formułować oczekiwania wobec podwładnych. Niestety każdy przełożony spotkał się z pracownikiem, który mimo sprecyzowanego czasowo planu działania nie wywiązywał się z obowiązku wypełnienia polecenia służbowego.


Sytuacja, w której pracownik nie zmienia nieakceptowalnych zachowań które reprezentuje, jest stresująca dla niego i jego przełożonego.
Jak zareagujesz wobec otwartej niesubordynacji pracownika?


Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej:

nauczysz się komunikować pracownikom swoje wymagania,
jednocześnie zwiększając motywację do ich spełnienia.


Sytuacja problemowa:

Jeden z Twoich nowych pracowników od pewnego czasu sprawia poważne problemy. Przez ostatni miesiąc jego wyniki sprzedażowe były bardzo niskie. Wszystko wskazuje na to, że pracownik nie przykłada się do wypełniania swoich obowiązków.

Nie mając innego wyboru ustalasz z pracownikiem sprecyzowany czasowo plan działania. Jednak pomimo Twojej stanowczości i wprost sformułowanych wymagań, nowy sprzedawca po raz kolejny nie wywiązuje się z obowiązku wypełnienia polecenia służbowego. Jak zareagujesz wobec otwartej niesubordynacji pracownika?

Schemat komunikacyjny:


Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład komunikowania pracownikowi Twoich wymagań. Opanuj dobrze przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości
.

Czas rozgrywki:

30-40 min.


 

Korzyści:Personalizacja celów rozwojowych:

Każda podjęta przez Ciebie decyzja jest szczegółowo analizowana. Dzięki temu, raport który jest generowany po ukończeniu gry, wyznacza indywidualne cele rozwojowe specjalnie dopasowane do Twojej osobowości. Cele te mogą dotyczyć Twoich kompetencji, zachowań, wiedzy oraz umiejętności.Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...