loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Interview Coach
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 246,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy
 • Opis produktu

Interview Coach

Decydującym etapem podczas zdobywania posady marzeń jest rozmowa kwalifikacyjna. Przygotuj się do niej z zawodowcami. Wyróżnij się swoim profesjonalizmem!Ponad 90% osób odczuwa stres związany z rozmową kwalifikacyjną, aby go przezwyciężyć wystarczy przygotować odpowiednią strategię poprowadzenia jej. To Ty będziesz mówić przez 80% czasu. Interview jest Twoim show, podczas którego zaprezentujesz się jako idealny pracownik!

Co otrzymasz w ramach Interview Coach?


Specjaliści Smart MBC spędzą z Tobą godzinę udzielając Ci wskazówek i porad przydatnych podczas rozmów rekrutacyjnych. Dodatkowo odpowiedzą na Twoje pytania z perspektywy rekrutera.

Interview Coach odbywa się w formie wideokonferencji. Trening swoich umiejętności możesz przeprowadzić w środowisku, które znasz. Dzięki komfortowym warunkom przyswoisz jeszcze więcej wiedzy.


Spośród dziesiątek aplikacji rekruterzy spotykają się z nielicznymi:


Źródło: http://weblog.infopraca.pl/2015/01/rekrutacyjnych-statystyk/

Wykorzystaj maksymalnie swoje 5 minut!

Specjaliści Smart MBC, wiedzą z kim się spotkasz i przygotują Cię do procesu zawodowo!

Rekruterzy Smart MBC, orientują się czego wymagać od kandydatów podczas rozmów kwalifikacyjnych. Przeprowadzili ich setki, znają najnowsze trendy i stare chwyty od podszewki. Dziś chcą podzielić się tą wiedzą z Tobą!

Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane przez różne osoby w zależności od kultury organizacyjnej danej firmy. W ramach Interview Coach zostaniesz przygotowany do rozmów z headhunterami, rekruterami i potencjalnymi przełożonymi. Dzięki przygotowaniu będziesz potrafił odpowiedzieć w sposób profesjonalny na wszystkie postawione pytania. Mało tego, będziesz w stanie określić ich zakres i przygotować odpowiedzi zanim zostaną zadane.

Rozmowa kwalifikacyjna może mieć wiele formatów!

Klasyczna rozmowa kwalifikacyjna 1 na 1, to niejedyny sposób jej przeprowadzenia. Im bardziej wymagające stanowisko, tym większe prawdopodobieństwo, że jej forma się zmieni.

Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem jest wywiad panelowy. Dzięki przygotowaniu będziesz potrafił przyjąć odpowiednią strategię podczas spotkania z paroma osobami. Profesjonaliści Smart MBC pomogą Ci opracować schemat działania podczas rozmowy rekrutacyjnej z elementami prezentacji lub case studies. Nie zaskoczy Cię również format stress interview, podczas którego będzie badana Twoja odporność na stres, czy presję czasu.

Rozmowa to nie wszystko!

Wiele osób twierdzi, że nie ocenia książki po okładce, gdyby tak było, działy reklamy  i marketingu nie pochłaniałyby nawet 50% budżetu produkcji nowych usług i produktów.

Oceny nowo poznanej osoby dokonujemy w ciągu paru sekund. Nie przekreśl swojej szansy na pracę przez niepewne podanie ręki lub stworzenie wrażenia osoby zamkniętej, w przypadku gdy ubiegasz się o stanowisko wymagające przebojowości. Dostaniesz także szereg wskazówek, jak należy poprowadzić wywiad telefoniczny i umówić się na spotkanie. Rekruterzy Smart MBC udzielą Ci również wskazówek, co do ubioru i zachowań niewerbalnych podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Rozpoznaj i wyeliminuj swoje słabości!

Interview Coach to nie tylko nauka nowych umiejętności, ale także analiza Twojej postawy przyjmowanej dotychczas podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Specjaliści przeprowadzą z Tobą symulowaną rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu uzyskasz informację zwrotną o kierunkach rozwoju, które powinieneś podjąć. Dodatkowo wskażą, jakie błędy zdarzały Ci się do tej pory, podpowiedzą jak uniknąć ich w przyszłości i zmienić je na swoją korzyść.

Dodatkowo możesz skorzystać z audytu Social Media.

Specjaliści Smart MBC sprawdzą nie tylko Twoje ustawienia prywatności, ale także zasugerują jak za pomocą Facebooka lub LinkedIna możesz zbudować osobistą markę. Pamiętaj, że profile Social Media są coraz częściej wykorzystywane w rekrutacji pracowników w ramach tzw. screeningu. Zbuduj wizerunek profesjonalisty i daj się poznać z jak najlepszej strony.

Nie czekaj! Przygotuj się do wyjścia ze strefy komfortu już dziś i zdobądź swoją pracę marzeń!


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy