loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: informacja zwrotna - podnoszenie jakości obsługi Klienta
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobrania


Podejmij wyzwanie i wejdź w rolę kierownika, który udziela informacji 
zwrotnej!
 Informacja zwrotna - podnoszenie jakości obsługi Klienta to angażująca gra symulacyjna, dzięki której przekonasz się, jak łatwo podwyższyć swoje zdolności kierowania ludźmi.
 

Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Google Chrome oraz ze środowiskiem Linux. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.
 

Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.
To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.

Czy wiesz, jak udzielać informacji zwrotnej pracownikom?


Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej:

wcielisz się w rolę kierownika i przeprowadzisz rozmowę stosując reguły profesjonalnego feedbacku.

 

Sytuacja problemowa:

Wcielasz się w rolę kierownika oddziału banku. Przypadkowo przysłuchujesz się rozmowie Twojego nowego pracownika z klientem.  Na bieżąco notujesz sobie pozytywne uwagi. Niestety dostrzegłeś również błąd w jego schemacie komunikacyjnym. Doszedłeś do wniosku, że porozmawiasz o tym z pracownikiem.

Licząc się z tym, że to nowy pracownik, chcesz udzielić mu informacji zwrotnej. Twój podwładny ma jeszcze dużo zapału do pracy, więc nie możesz zgasić tej energii. Twoim zadaniem będzie przeprowadzenie rozmowy z pracownikiem w najbardziej optymalny sposób, stosując reguły profesjonalnego feedbacku.


Schemat komunikacyjny:

Sytuacja, w której zostaniesz postawiony to reprezentatywny przykład udzielania informacji zwrotnej. 
Opanuj dobrze przedstawiony w scenariuszu schemat rozmowy, aby umiejętnie radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.
 

Czas rozgrywki:

30-40 min.


Nauka przez doświadczenie:

Koncepcja gry symulacyjnej zakłada, że wiedza jest zdobywana przez doświadczenie i praktykę. Doświadczenie to zdobędziesz za pomocą wcielenia się w wirtualny świat, gdzie bez znaczących konsekwencji dla swojego życia możesz testować szereg rozwiązań, możliwości i teorii oraz doświadczyć ich konsekwencji. Ćwiczenie to możesz powtarzać do momentu osiągnięcia minimalnych wyników, co pozwoli wyrobić w Tobie efektywny nawyk schematu komunikacyjnego.


 

Korzyści:

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy