loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
inEwi
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Zapytaj o wycenę
Produkt dostępny!
 • inEwi
 • Producent: inEwi
 • Realizacja zamówienia: 1 dzień

średnia: 3.9  ocen: 43
Polecamy
 • Opis produktu

Elektroniczna ewidencja czasu pracy nie musi być kosztowna, a zwykły tablet lub smartfon może pełnić funkcję rejestratora. Przekonaj się jak wiele zyskasz rezygnując ze standardowych kart.inEwi to aplikacja umożliwiająca rejestrację czasu pracy. Dodatkowo pozwala układać grafiki, zarządzać urlopami i rozliczać delegacje pracowników. Wszystko przy jednoczesnym ograniczeniu zbędnej dokumentacji generującej koszty i zajmującej fizyczną przestrzeń.


inEwi daje Ci wiele możliwości, wśród nich są takie funkcjonalności jak:

- rejestracja czasu pracy - dzięki aplikacji łatwo zweryfikujesz rzeczywisty czas prac, będziesz mógł rozliczać nadgodziny, nieobecności oraz monitorować spóźnienia,
- grafiki pracy - dzięki intuicyjnemu kalendarzowi ustalenie grafiku pracy przebiegnie bezkonfliktowo, system wyśle również automatycznie informacje o wszelkich zmianach,
- zarządzanie urlopami - aplikacja umożliwia nie tylko szybkie składanie podań, ale i ich akceptację, dzięki czemu obieg dokumentów zostaje uproszczony, dodatkowo masz podgląd dni wolnych dostępnych dla danego pracownika,
- zarządzanie delegacjami - system umożliwia zautomatyzowanie procesu zarządzania i rozliczania delegacji, przez możliwość gromadzenia plików i prowadzenia dyskusji z nią związanych.Czy wiesz, że kwadransowe spóźnienia są przyczyną realnych strat?

W Polsce koszty te sięgają około 12 mln zł rocznie.

Dzięki inEwi wyeliminujesz nagminne spóźnianie się pracowników!
 

inEwi oszczędzi Twój czas, pieniądze i miejsce.

Dzięki precyzyjnej ewidencji czasu pracy łatwo i szybko rozpoznasz nierzetelnych pracowników. Automatyzacja i prostota systemu pozwoli Ci zaoszczędzić godziny robocze potrzebne do rozliczania, zbierania i drukowania kart pracy. Jednocześnie przestaną Ci być potrzebne segregatory służące do ich archiwizowania. Wystarczy jednorazowo wydrukować kartę z QR kodem i zainstalować aplikację na wybranym tablecie czy smartfonie z systemem Android i przednią kamerą, dzięki czemu nie musisz kupować drogich rejestratorów. Możesz również wykorzystać do tego celu komputer stacjonarny lub dać możliwość logowania się pracownikom z ich komputerów służbowych.

Aplikacji nie da się oszukać.

System posiada szereg zabezpieczeń uniemożliwiających m.in. przyjacielskie odbijanie karty. Każdorazowo gdy do urządzenia z zainstalowaną aplikacją pracownik zbliży kartę z QR kodem, zostanie wykonane jego zdjęcie. inEwi może również rozliczać wyjścia z firmy lub przerwy w ciągu dnia, dodatkowo posiada on blokadę uniemożliwiającą wyłączenie go przez niepożądaną osobę. Zaletą jest także to, że system działa również offline, dzięki czemu przerwa w dostawie Internetu nie będzie stanowiła problemu.

inEwi jest dostępne 24/7/365

System dostępny jest online dzięki czemu masz do niego wgląd gdzie i kiedy chcesz. Dodatkowo konsultanci inEwi pomogą Ci skonfigurować aplikację. Możesz się z nimi kontaktować przez cały tydzień za pomocą telefonu, czatu lub emaili.Chcesz wiedzieć więcej o poszczególnych funkcjonalnościach aplikacji?Cena abonamentu aplikacji zależy od wybranych funkcjonalności systemu a także ilości pracowników korzystających z systemu i zaczyna się już od 10 zł miesięcznie. W celu poznania szczegółów skontaktuj się z nami.


 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

 

Polecamy