loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
eduSQUARE
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Zapytaj o wycenę
Produkt dostępny!
 • eduSQUARE
 • Producent: eduSQUARE
 • Realizacja zamówienia: 5 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Szkolenia online zyskują coraz większą popularność wśród pracowników. Jako pracodawca niejednokrotnie spotkasz się z problemem dostosowania ich do własnych potrzeb w szybki sposób.
 eduSQUARE jest kompletną platformą e-learningową, rozbudowaną w stabilne aplikacje, za które dodatkowo nie zapłacisz. Narzędzie nie wymaga również aktualizacji ze strony użytkownika.


Podstawowe funkcjonalności eduSQUARE:

- kreator szkoleń  - dzięki intuicyjnemu edytorowi zaprojektujesz potrzebne szkolenie, zaimportujesz do niego wybrane pliki i udostępnisz wyselekcjonowane materiały uczestnikom szkolenia. Dodatkowo możesz stworzyć komiks na użytek szkoleniowy, wykorzystując gotowe animacje, syntezator mowy i inne przydatne aplikacje,
- wirtualne klasy - to coś więcej niż zwykła konferencja video. Dzięki niej możesz zaprezentować uczestnikom szkolenia prezentację omawiając jej szczegóły. Dodatkowo masz możliwość udostępnienia widoku pulpitu komputera i nagrania całego szkolenia,
- testy i egzaminy - platforma eduSQUARE umożliwia stworzenie testów i ich przeprowadzenie. Będziesz mógł również wygenerować raporty, uwzględniające różne grupy, moduły lub zaangażowanie rozwiązujących,
- zautomatyzowanie procesów szkoleniowych - aplikacja nie wymaga aktualizacji ze strony użytkownika. Jej koszty są przewidywalne, ponieważ nie zawiera mikropłatności za dodatkowe funkcjonalności. Można z niej korzystać online na różnych urządzeniach.


Czy wiesz, na co zwracają uwagę pracownicy podczas szkoleń online?Jest to brak kontaktu z prowadzącym szkolenie i możliwość zadawania pytań.

Aplikacja eduSQUARE jest rozbudowana o funkcję wirtualnej klasy, dzięki  której prezentowane materiały szkoleniowe mogą zostać omówione ze słuchaczami w czasie rzeczywistym. Pozwala to połączyć najlepsze cechy szkoleń stacjonarnych i online.

Platforma eduSQUARE da Ci dodatkowo dostęp do narzędzi weryfikujących zdobytą wiedzę. Wyręczy Cię także w archiwizacji testów i szkoleń.

Platforma eduSQUARE jest rozwiązaniem pozwalającym na komplementarne przeprowadzenie szkoleń. Począwszy od stworzenia prelekcji i przedstawienia jej, po przeprowadzenie testów i wygenerowanie raportów z efektów szkolenia. Chcesz wiedzieć więcej o funkcjonalnościach platformy?
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Polecamy