loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Design Thinking - Zespół
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
9840.00 brutto
Produkt dostępny!
 • Laboratorium Polska
 • Producent: Laboratorium Polska
 • Realizacja zamówienia: 14 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

DT Zespół -  innowacyjne narzędzie, wykorzystujące metodę Design Thinking, do diagnozy potencjału rozwojowego pracowników oraz pracy zespołowej.


Poznaj i rozwiń potencjał Twoich zespołów firmowych. Sprawdź umiejętność pracy zespołowej pracowników, oceń możliwość kreowania nowych zespołów z wykorzystaniem potencjału uczestników sesji.

DT Zespół w 5 krokach: 

 


Czy wiesz, że w internecie dostępne są specjalne kursy i narzędzia przygotowujące osoby aplikujące o pracę do bezbłędnego przejścia przez rozmowę kwalifikacyjną, a nawet Assessment Center?Sesja DT Zespół pozwala profesjonalnie ocenić potencjał członków zespołów firmowych podczas wypracowywania realnych projektów.

DT Zespół – to innowacyjne narzędzie diagnozowania i zarazem wspierania rozwoju potencjału członków zespołów w firmach.

Jednoczesna diagnoza i stymulowanie rozwoju są możliwe dzięki zastosowaniu metody Design Thinking.

Sesja DT Zespół jest realizowana jako proces kreatywnego generowania projektu na zadany temat (związany z działaniami firmy), zgodnie z zasadami metody Design Thinking. Uczestnicy są wprowadzani przez moderatora w metodykę pracy nad projektem, a następnie przystępują do pracy nad zadanym projektem. Tematem pracy zespołu podczas sesji może być realny projekt przygotowywany do wdrożenia w firmie. Praca zespołu firmowego podczas sesji DT Zespół jest obserwowana przez profesjonalnego asesora (podobnie jak w metodzie Development Center). Pozwala to dokonać diagnozy uczestniczących w sesji pracowników w zakresie: mocnych i słabych stron, kompetencji, szczególnie w odniesieniu do pracy zespołowej oraz ról przyjmowanych przez nich podczas pracy w zespole. Obserwowane są także między innymi: umiejętności przywódcze, komunikatywność, kreatywność, innowacyjność, odporność na stres, umiejętność pracy w grupie, motywacja i zaangażowanie. Po zakończeniu sesji DT Zespół Klient otrzymuje raport dotyczący każdego z uczestników oraz przebiegu pracy zespołowej i możliwości rozwojowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  

Polecamy