loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Calamari
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Zapytaj o wycenę
Produkt dostępny!
 • Calamari
 • Producent: Calamari
 • Realizacja zamówienia: 5 dni

średnia: 3.4  ocen: 51
Polecamy
 • Opis produktu

Poznaj innowacyjne narzędzie do rejestracji czasu pracy i zarzadzania nieobecnościami pracowników.


Calamari jest aplikacją, która umożliwia ewidencję czasu pracy oraz elektroniczne zarządzanie wnioskami o nieobecność pracowników (urlopy,choroby, delegacje, praca zdalna).

Calamari umożliwia :

Ewidencję czasu pracy

rejestruj czas pracy automatycznie. Chcesz wyeliminować problem "Zapomniałem się zalogować"? Dzięki Calamari i technologii iBeacon jest to możliwe. Wykorzystaj kody QR zamiast kart wejściowych. Monitoruj spóźnienia, nadgodziny oraz nieobecności.

Elektroniczne zarządzanie wnioskami o nieobecność

Łatwo i wygodnie planuj nieobecności w firmie. Calamari kontroluje za Ciebie wymiar urlopu pracowników zgodnie z prawem lub polityką firmy. Korzystaj z elastycznych procesów akceptacji, świetnych integracji i raportów.Co wyróżnia Calamari ?

Świetne integracje

Poznaj niezwykłe możliwości integracji z aplikacjami, z których korzystasz na codzień.

Calamari możesz zintegrować z takimi narzędziami jak: Google Suite, Office 365, Slack, Jira, Asana, Basecamp.

Nie musisz pamiętać hasła do Calamari bo zalogujesz się swoim kontem w Google, Office 365 lub Slacku. Nie musisz ręcznie dodawać pracowników - wystarczy, że zaimportujesz ich z Google Apps lub Office 365. Wszystkie nieobecności pracowników będą widoczne w Twoim kalendarzu Google.

Rozpoczniesz pracę z poziomu Slacka, a Calamari wyśle tam również wszystkie notyfikcje o urlopach.

Automatyczna ewidencja czasu pracy

Calamari korzystając z technologii iBeacon pozwala na automatyzację ewidencjonowania czasu pracy. Wystarczy aplikacja mobilna w telefonie i beacon na recepcji.

Wiele sposobów rejestracji czasu pracy

Calamari umożliwia rejestracja czasu pracy na wiele różnych sposobów. Możesz skanować kartę z QR kodem w aplikacji mobilnej tablecie, możesz skorzystać z technlogii iBeacon , albo po prostu rozpocząć pracę z poziomu aplikacji.

Elastyczna konfiguracja

Calamari posiada rozbudowane możliwości konfiguracyjne, które pozwolą Ci dostosować produkt do Twoich potrzeb. Calamari daje możliwość konfiguracji dowolnej liczby typów nieobecności (szkolenia, praca z domu,konferencje). W Calamari ustawisz wielopoziomowe procesy akceptacji wniosków, a w przypadku urlopu osoby akceptującej wniosek trafi do osoby zastępującej.

Calamari pozwala również na elastyczne nadawanie uprawnień dla poszczególnych ról w systemie.

Automatyczne naliczanie wymiaru urlopu

Calamari pozwala na naliczanie urlopu zgodnie z polityką Twojej firmy. Potrzebujesz naliczać urlop co miesiac? Masz różne polityki urlopowe dla poszczególnych pracowników ? Dla nas to nie problem.

Międzynarodowe doświadczenie

W chwili obecnej z polskiego produktu jakim jest Calamari korzystają setki firm z ponad 46 krajów na całym świecie.

Bezpieczeństwo

Dane w Calamari są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Aplikacja Calamari jest hostowana w bezpiecznym, stabilnym, skalowalnym datacenter. Nasz dostawca usług hostingowych posiada certyfikaty ISO 27001, SOC 2, SOC 3.
 


 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy