loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Audyt - język niderlandzki
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
92.25 brutto
Produkt dostępny!
 • Future Centre
 • Producent: Future Centre
 • Realizacja zamówienia: 1 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video


Międzynarodowe środowisko pracy wymaga od pracowników znajomości języków obcych, często na zaawansowanym poziomie. 

Wykorzystaj profesjonalne audyty w rekrutacji i zweryfikuj kompetencje językowe kandydatów!
 Audyt językowy to usługa, która pozwoli na precyzyjną i obiektywną ocenę kompetencji językowych pracowników. Umożliwia weryfikację znajomości języka ogólnego oraz specjalistycznego z zakresu bankowości, finansów, medycyny, marketingu, IT, prawa, sprzedaży, handlu, budownictwa, przemysłu i innych, na wszystkich poziomach znajomości języka obcego, od początkującego do biegłego.Audyt może składać się z testu pisemnego trwającego od 45 do 60 minut i 15 - 20 minutowej rozmowy telefonicznej. Po przeprowadzonym audycie w pełnej wersji (rozmowa telefoniczna + test) Klient otrzymuje szczegółową matrycę kompetencji językowych zawierającą opis wszystkich umiejętności językowych, poziom znajomości języka w skali CEFR i wskazującą szczegółowe obszary do rozwoju.


Istnieje również możliwość przeprowadzenia samej rozmowy audytowej. Po jej przeprowadzeniu klient otrzyma opisowy raport, w którym zawarte będą informacje na temat poziomu znajomości języka w skali CEFR z uwzględnieniem poszczególnych kompetencji takich jak: płynność językowa, poprawność gramatyczna, wymowa, zasób słownictwa czy ewentualne błędy.

 

 

Audyt może składać się z 2 części:

 • pisemnej - sprawdzającej znajomość gramatyki, struktur zdaniowych oraz zasób słownictwa ogólnego i biznesowego,

 • ustnej - będącą rozmową bezpośrednią lub telefoniczną prowadzoną w badanym języku przez metodyka FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION.


Z badań naukowców wynika, że od 40 do 70 proc. kandydatów ubarwia swoje CV.
Kłamstwa najczęściej dotyczą poziomu znajomości języka obcego. Dlatego aż 97 proc. firm wymagających znajomości języka obcego weryfikuje jego poziom u potencjalnych pracowników.


Specjaliści z Future Centre przeprowadzą dla Ciebie profesjonalny audyt
i przedstawią raport z oceną umiejętności językowych pracownika.


Audyt diagnostyczny ma na celu weryfikację znajomości języka obcego u pracowników lub kandydatów na pracowników. Audyt językowy w sposób zdecydowany przyspieszy i ułatwi proces podejmowania decyzji kadrowych w Twojej firmie! Audyt językowy Future Centre jest kompleksowy i ma zastosowanie nie tylko podczas rekrutacji. Wykorzystaj audyt do mierzenia poziomu zaawansowania lub przyrostu kompetencji językowych pracowników zatrudnionych w Twojej firmie.


Audyt możesz zastosować również w następujących obszarach: 

 • audyt poziomujący - mający na celu dokładne określenie poziomu znajomości języka obcego przed rozpoczęciem kursu językowego

 • audyt postępów - mający na celu ocenę skuteczności szkolenia językowego i realizacji jego celów

Połączenie obydwu metodologii pozwala na ocenę wszystkich kompetencji posługiwania się językiem obcym – mówienia, pisania, słuchania i czytania, zarówno w sytuacjach życiowych jak i biznesowych. W celu zmaksymalizowania użyteczności audytu jego zakres powinien być doprecyzowany z Klientem, tak aby dopasować go do specyfiki Państwa branży lub stanowiska pracy na które będzie się ubiegał kandydat w procesie rekrutacji.


Zaletą audytu przeprowadzanego przez Future Centre jest przygotowywany raport poaudytowy w oparciu o wytyczne Rady Europy. Firma dysponuje również platformą pozwalającą na sprawne umawianie się z uczestnikami na termin audytu lub rozmowy telefonicznej, dzięki czemu nie jest konieczne zaangażowania przedstawiciela działu HR po stronie Klienta.


 Audyt jest dostępny w dwóch wersjach:

 Cennik audytów w poszczególnych językach:
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
 

Polecamy