loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Gra symulacyjna: asertywne komunikowanie problemów
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 72,57 PLN
Produkt dostępny!
 • Skillgen
 • Producent: Skillgen
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Pliki do pobraniaNaucz się, jak w asertywny sposób komunikować problemy i zapobiegać niekomfortowym sytuacjom!

Asertywne komunikowanie problemów to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której nauczysz się komunikowania problemów zachowując dobre relacje z rozmówcą.


Uwaga! Wersja demo nie jest kompatybilna z przeglądarką Chrome oraz ze środowiskiem Linux.. Zainstaluj wtyczkę z poziomu innej przeglądarki.

Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązania sytuacji problemowej.


To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania.

Czy zdarzyło Ci się nie reagować na problematyczną sytuację w obawie przed konfrontacją z osobą stwarzającą problem? Być może była to osoba, którą dobrze znasz i obawiałeś się, że zwrócenie jej uwagi zepsuje wasze wzajemne relacje? Jeżeli tak, najwyższy czas, abyś popracował nad swoją asertywnością!

Asertywna komunikacja zakłada stanowcze bronienie własnych praw. Jeśli mamy do czynienia z ważnym dla nas problemem, mamy prawo na niego reagować. Poznaj techniki asertywnego komunikowania problemów, użyteczne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Podejmij wyzwanie optymalnego rozwiązania sytuacji problemowej, będącej realizacją rzeczywistego studium przypadku.


Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej:

nauczysz się komunikowania problemów i rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
a jednocześnie zachowasz pozytywne relacje z rozmówcą.
Sytuacja problemowa:


W poniedziałek wracasz do pracy po dłuższym weekendzie. Wybierasz się do pracy wcześniej, aby zdążyć posprzątać biuro, zanim pojawią się w nim pierwsi petenci. Dzielisz pomieszczenie z innym  pracownikiem, który nie ma w zwyczaju sprzątać po sobie, a w związku z tym, że przychodzi do biura na późniejszą zmianę, sprzątanie zawsze leży po Twojej stronie.. Masz już dość takich sytuacji i postanawiasz zakomunikować to swojemu współpracownikowi.Schemat komunikacyjny:

Do właściwego rozwiązania problemu potrzebujesz zrealizować typowy schemat asertywnego komunikowania problemów.
Dobrze opanuj przedstawiony w scenariuszu schemat komunikacji, by radzić sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.


Czas rozgrywki:

30-40 min.


Korzyści:
Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy