loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Test szyty na miarę - Talent Bridge
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Zapytaj o wycenę
Produkt dostępny!
 • Talent Bridge
 • Producent: Talent Bridge
 • Realizacja zamówienia: 1

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Dopasuj testy do Twojego modelu kompetencyjnego!
 Wykorzystując testy szyte na miarę dostajesz pewność, że kandydat będzie dobrze dopasowany do stanowiska.


Jeżeli masz wrażenie, że testy, z których obecnie korzystasz nie są dopasowane do Twoich potrzeb, najwyższy czas to zmienić. Rozwiązanie może być dopasowane do wielu kryteriów wynikających z:


- oczekiwań Twoich „klientów”, na przykład menedżerów liniowych,
- rozbudowanego modelu kompetencyjnego.

Jeżeli na etapie rekrutacji weryfikujesz powyższe kryteria tylko za pomocą rozmowy, ocena kandydata może być mało obiektywna i rozbieżna z opinią pozostałych rekruterów.


Jak przebiega proces tworzenia testów:

1. Analiza potrzeb - zostanie określony profil stanowisk oraz kompetencje, które będą Państwo chcieli zbadać.

2. Stworzenie pytań wstępnych - we współpracy z sędziami kompetentnymi stworzone zostaną wstępne pozycje testowe. Cały proces będzie nadzorowany przez psychologa i psychometrę z Uniwersytetu Warszawskiego.

3. Analiza psychometryczna - na tym etapie będzie przeprowadzona normalizacja na grupie 500 osób, porównane będą wyniki z innymi testami oraz z wynikami pracowników Państwa Firmy. Efektem tego etapu będzie wyłonienie ostatecznej listy trafnych i rzetelnych pozycji testowych.

4. Wprowadzenie testów do systemu - testy zostaną wprowadzone do systemu Talent Bridge, za pomocą którego będą wysyłane do kandydatów. Należy założyć, że od pierwszego spotkania organizacyjnego do momentu zamknięcia tego etapu może upłynąć około miesiąca.

5. Szkolenie i dalsza współpraca - po wprowadzeniu testów do systemu Talent Bridge, zaproszone zostaną wszystkie zainteresowane osoby z Państwa Firmy do udziału w szkoleniu. Ponadto, otrzymają Państwo podręcznik psychometryczny, w którym zawarto informacje dotyczące przebiegu badania. Przez cały okres współpracy Talent Bridge będzie do Państwa dyspozycji.


Korzyści z zastosowania testów szytych na miarę:

Potwierdzenie trafności testów - grupą normalizującą test będą między innymi pracownicy Państwa firmy. Przeprowadzając badanie zostanie potwierdzone, że wysokie wyniki z testu otrzymują jedynie ci najlepsi. Kandydat, który uzyska równie dobry wynik na pewno sprawdzi się na stanowisku.

Dopasowanie do organizacji - wyeliminowane zostaną problemy związane z poszukiwaniem gotowego testu, który miałby spełnić oczekiwania. My stworzymy dla Państwa test całkowicie dopasowany do wskazanego modelu/profilu kompetencyjnego.

Obiektywność ocen - otrzymasz test szyty na miarę, który sprawdzi czy kandydat posiada odpowiednie kompetencje w oparciu o Twój model kompetencyjny lub opis stanowiska. Przeprowadzając badanie zostanie potwierdzone, że wysokie wyniki z testu otrzymują jedynie Twoi najlepsi pracownicy.


W celu dokonania indywidualnej wyceny:

 

Polecamy