loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Teka Managera
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 395,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Skorzystaj z oferowanych narzędzi wchodzących w skład pakietu: Teka Managera i rozwiń umiejętności niezbędne w codziennej pracy!Idealny kandydat na managera powinien być po części psychologiem, ekonomistą i kierownikiem.
Niezbędne są również umiejętności komunikacyjne, ponieważ budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z innymi to nieodłączna część tego stanowiska.Teka Managera pozwoli Ci rozwinąć kompetencje z zakresu delegowania zadań, komunikowania trudnych decyzji, a także zbada Twoje kompetencje w zakresie przewodzenia innym oraz efektywność działań.

Poznaj narzędzia dostępne w ramach pakietu Teka Managera:

 

Czy jesteś w stanie tak przeprowadzić rozmowę delegującą, aby zmotywować Pracownika do pracy i jednocześnie nie stracić autorytetu w jego oczach?
Delegowanie zadań to skuteczna gra symulacyjna, dzięki której sprawnie zorganizujesz pracę i zwiększysz motywację wśród Pracowników.

To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy, bo opracowany przez doświadczonych ekspertów, nawyk postępowania. Po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport.


Test ILM72 umożliwi Ci rozwój organizacji i efektywności działań w obszarze pracy managera. Badanie znajduje zastosowanie w każdej organizacji. Oprócz działań coachingowych badanie można zastosować w rekrutacji i selekcji pracowników.

Czy wiesz, że przywództwo jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na inspirowanie ludzi do osiągania celów?


Sprawdź swoje kompetencje w zakresie przywództwa!

Badanie skuteczności przywództwa zostało stworzone na podstawie badań naukowych na Uniwersytecie w Hull. Ich wynikiem było powstanie modelu przywódczego oraz test psychometryczny online ILM72. Program pozwala na zwiększenie skuteczności przywódczej, realizowany m.in w postaci szkoleń dla menadżerów.
 Czy myślisz, że jesteś w stanie przeprowadzić trudną rozmowę w sposób, który nie obniży motywacji podwładnego do pracy?

Komunikowanie trudnych decyzji to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której nauczysz się przeprowadzać rozmowy w taki sposób, aby Pracownik zaakceptował Twoją decyzję, nawet tę, która może okazać się dla niego trudna do przyjęcia.


Z elektroniczną grą symulacyjną szybko nauczysz się prowadzić trudną rozmowę, nie zmniejszając motywacji Pracownika. Po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

 

Polecamy