loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Teka Leadera
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 224,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Poznaj i rozwijaj swoje umiejętności przywódcze dzięki innowacyjnym narzędziom wchodzącym w skład pakietu: Teka Leadera!
 Zawód leadera wymaga przede wszystkim stanowczości i
umiejętności komunikacyjnych. Dobry przywódca zna mocne i słabe strony swojego zespołu i przydziela zadania odpowiednim osobom.
 
Dzięki pakietowi Teka Leadera rozwiniesz swoje umiejętności z zakresu udzielania instruktażu i wydawania trudnych poleceń, a także poznasz swoją stabilność emocjonalną, umiejętności interpersonalne i kierownicze.


Poznaj narzędzia dostępne w ramach pakietu Teka Leadera:Czy jesteś w stanie przeprowadzić rozmowę w odpowiedni sposób, a więc tak, aby przekazać Pracownikowi konieczną wiedzę i jednocześnie nie stracić autorytetu w jego oczach?

Właściwe udzielenie instrukcji jest niezwykle ważną umiejętnością w pracy lidera.

Udzielanie instruktażu to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której nauczysz się, jak odpowiednio przeprowadzać rozmowę instruktażową i przygotować Pracownika do wykonania zadania, a po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport.Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej nauczysz się, jak przeprowadzać rozmowę i uzyskać od Pracownika potwierdzenie,
że zrozumiał instruktaż i jest gotowy do podjęcia zadania.

 Każdy lider wydaje codziennie wiele poleceń swoim podwładnym.

Z tego względu tak ważne jest, aby robić to umiejętnie i skutecznie.

Wydawanie trudnych poleceń to angażująca elektroniczna symulacja, która pozwoli Ci na przemyślane przeprowadzanie rozmów i zachowanie równowagi w relacji Przełożony-Pracownik.

Z elektroniczną grą symulacyjną umiejętnie przydzielisz wszystkie zadania i zyskasz pewność, że Pracownik wykona je skutecznie.

 SOFTSkill jest kwestionariuszem osobowości o wysokich wskaźnikach rzetelności mierzącym Twoje cechy osobowościowe.

Dzięki temu rozwiązaniu poznasz swój styl zachowania w środowisku zawodowym.

Testy SOFTSkill pozwolą zbadać Ci takie cechy jak:
- nastawienie do pracy,
- stabilność emocjonalna,
- umiejętności interpersonalne,
- umiejętności kierownicze,
- motywacja osiągnięć.


Dzięki kwestionariuszowi osobowości SOFTSkill szybko otrzymasz pożądany wgląd w cechy osobowości w odniesieniu do aktywności zawodowej. W ramach modułu Testów psychologicznych SOFTSkill masz możliwość dowolnie konfigurować wymagane kompetencje.Test przeznaczony jest dla osób z wykształceniem średnim lub wyższym. Umożliwia on poznanie badanego, określenie jego mocnych i słabych stron. Uwzględnia także specyfikę życia zawodowego i mierzy cechy istotne dla funkcjonowania człowieka w pracy.

 
 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Polecamy