loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Teka Handlowca
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 224,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 10 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Skorzystaj z oferowanego przez nas pakietu: Teka Handlowca i odnoś sukcesy w kontakcie z klientami!Praca przedstawiciela handlowego wymaga ogromnej odporności na stres oraz osobistej motywacji. Dla handlowca niezbędne jest posiadanie bardzo dobrych umiejętności społecznych, a wiedza z dziedziny psychologii, asertywność i umiejętność negocjowania są niezwykle pomocne w jego pracy.Teka Handlowca pozwoli Ci rozwinąć kluczowe umiejętności dla zawodu przedstawiciela handlowego, takie jak umawianie spotkań z ważnym klientem i udzielanie informacji zwrotnej. Test osobowości SOFTSkill zbada Twoją stabilność emocjonalną, umiejętności interpersonalne i kierownicze.


Poznaj narzędzia dostępne w ramach pakietu Teka Handlowca:

Rozwijaj swoje kompetencje! Zwiększ efektywność umawiania spotkań!

Umawianie spotkania sprzedażowego - ważny Klient to angażująca elektroniczna symulacja, dzięki której sprawdzisz się w roli profesjonalnego handlowca i przećwiczysz stworzony przez ekspertów optymalny schemat komunikacyjny.

Czy wiesz, w jaki sposób skutecznie realizować cel sprzedażowy?
Jak zwiększyć skuteczność umawiania spotkań i prezentowania oferty potencjalnym Klientom?

Z elektroniczną grą symulacyjną wcielisz się w rolę zawodowego sprzedawcy i nauczysz się skutecznie budować porozumienie z Klientem, a po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport.

To skuteczny program oparty na systemie, który przenosi najlepsze cechy gier i produktów rozrywkowych na grunt produktów edukacyjnych. Poprawne przejście procesu pozwoli Ci wyrobić w sobie właściwy nawyk postępowania.

SOFTSkill jest kwestionariuszem osobowości o wysokich wskaźnikach rzetelności mierzącym Twoje cechy osobowościowe w środowisku zawodowym.

Dzięki temu rozwiązaniu zwiększysz swoje kompetencje w świecie handlu.

Testy SOFTSkill pozwolą zbadać Ci takie cechy jak:
- nastawienie do pracy,
- stabilność emocjonalna,
- umiejętności interpersonalne,
- umiejętności kierownicze,
- motywacja osiągnięć.


Dzięki kwestionariuszowi osobowości SOFTSkill szybko otrzymasz pożądany wgląd w cechy osobowości w odniesieniu do Twojej aktywności zawodowej. W ramach modułu Testów psychologicznych SOFTSkill masz możliwość dowolnie konfigurować wymagane kompetencje.Test przeznaczony jest dla osób z wykształceniem średnim lub wyższym. Umożliwia on poznanie badanego, określenie jego mocnych i słabych stron. Uwzględnia także specyfikę życia zawodowego i mierzy cechy istotne dla funkcjonowania człowieka w pracy.Podejmij wyzwanie i wejdź w rolę kierownika, który udziela informacji zwrotnej!

Informacja zwrotna - podnoszenie jakości obsługi Klienta to angażująca gra symulacyjna, dzięki której przekonasz się, jak łatwo podwyższyć swoje zdolności kierowania ludźmi.

Czy wiesz, jak udzielać informacji zwrotnej pracownikom?

Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej wcielisz się w rolę kierownika i przeprowadzisz rozmowę stosując reguły profesjonalnego feedbacku.
Po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport. 


 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Polecamy