loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Teka Coacha
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 395,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Skorzystaj z oferowanego przez nas pakietu: Teka Coacha i wyróżnij się na rynku!
 


.

Praca coacha opiera się na partnerskiej relacji i budowaniu wzajemnego zaufania. Polega ona na obserwacji osoby pozostającej pod jego opieką oraz przekazywaniu informacji zwrotnej i planowaniu strategii postępowania.

Poza ukończeniem profesjonalnych kursów coachingowych do wykonywania zawodu potrzebne jest również posiadanie odpowiednich predyspozycji. Kandydat na dobrego coacha musi szybko zdobyć zaufanie i potrafić dogadać się z ludźmi o różnym charakterze i z różnych środowisk.

Dzięki narzędziom wchodzącym w skład Teki Coacha sprawdzisz swoje predyspozycje oraz rozwiniesz umiejętności niezbędne w tym zawodzie.

Poznaj narzędzia dostępne w ramach pakietu Teka Coacha:Nagradzanie Pracowników to przyjemna część pracy kierownika zespołu.

Czy jesteś w stanie przeprowadzić proces nagradzania w taki sposób, aby wzmocnić zachowania godne nagrody i zmotywować Klienta do jeszcze większych wysiłków?

Nagradzanie Pracownika to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której wcielisz się w postać wyrobisz w sobie nawyk właściwego wzmacniania postaw, a po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport.
 

Czy wiesz, że przywództwo jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na inspirowanie ludzi do osiągania celów?

Nie powierzaj tego zadania przypadkowym osobom!
 

Test ILM72 umożliwi Ci rozwój organizacji i efektywności działań. Badanie znajduje zastosowanie w każdej organizacji.

Badanie skuteczności przywództwa zostało stworzone na podstawie badań naukowych na Uniwersytecie w Hull. Ich wynikiem było powstanie modelu przywódczego oraz test psychometryczny online ILM72. Program pozwala na zwiększenie skuteczności przywódczej, realizowany m.in w postaci szkoleń dla menadżerów.Czy jesteś w stanie przeprowadzić rozmowę w odpowiedni sposób, a więc tak, aby przekazać Klientowi konieczną wiedzę i jednocześnie nie stracić autorytetu w jego oczach?

Dzięki elektronicznej grze symulacyjnej nauczysz się, jak przeprowadzać rozmowę i uzyskać od rozmówcy potwierdzenie,
że zrozumiał instruktaż i jest gotowy do podjęcia zadania.

Udzielanie instruktażu to elektroniczna gra symulacyjna, dzięki której nauczysz się, jak odpowiednio przeprowadzać rozmowę instruktażową i przygotować Klienta do wykonania zadania, a po zakończonej rozgrywce otrzymasz automatycznie generowany raport.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Polecamy