loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Talent Finder
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Produkt dostępny!
 • Talent Finder
 • Producent: Talent Finder
 • Realizacja zamówienia: 7 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Zapanuj nad rekrutacjami z systemem ATS


Talent Finder to wyjątkowy system ATS (Applicant Tracking System), który umożliwia prowadzenie wielu procesów rekrutacyjnych w firmie jednocześnie. Obecny na rynku od 2008 roku jest ciągle udoskonalany tak, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby rekruterów.

Co otrzymujesz decydując się na Talent Findera?

Dzięki wykorzystaniu aplikacji Talent Finder, znalezienie pracowników nie będzie stanowiło żadnego problemu. Dzięki opcji multipostingu rekruterzy będą mogli zwiększyć zasięg publikowanych ogłoszeń i skrócić czas poświęcany na ich udostępnianie w internecie. Oprócz tego w bardzo prosty sposób każdy użytkownik będzie mógł zbudować swoją własną, wartościową bazę kandydatów, którą będzie można wykorzystać w przyszłych rekrutacjach.

System zawiera w sobie również gotowy moduł do komunikacji z kandydatami. Istnieje możliwość stworzenia gotowych szablonów, które w zautomatyzowany sposób będą rozsyłane do kandydatów. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu Talent Findera, rekruterzy już nigdy nie zapomną wysłać odpowiedzi do kandydata. Udzielony feedback wpłynie pozytywnie na postrzeganie Twojej firmy, dzięki czemu przy okazji zadbasz o Employer Branding.

Dzięki Talent Finder wzbogacisz swoje ogłoszenie o pracę o ankietę selekcyjną, która przyspieszy Twój proces rekrutacyjny i pozwoli Ci zaprosić na rozmowę tylko najlepiej dopasowanych kandydatów.

Aplikacja dodatkowo umożliwia generowanie raportów na każdym etapie procesu. Pozwoli to na dokładną ocenę efektywności różnych ogłoszeń oraz mediów, przez które zostały udostępnione. Stworzoną w ten sposób dokumentację, będziesz mógł przedstawić również klientom zewnętrznym, dokumentując postęp prac nad wybranymi projektami rekrutacyjnymi.

Dodatkowo Talent Finder jest aplikacją prostą w życiu, dostępną online praktycznie z każdego miejsca.

Co jeszcze zyskasz korzystając z Talent Findera?

- oszczędzisz czas, dzięki możliwości równoległego udostępniania kilku ogłoszeń jednocześnie,

- rekruterzy i HR-owcy skupią się na bardziej wymagających i angażujących obowiązkach,

- dotrzesz do szerszego grona kandydatów i wybierzesz tych najlepiej dopasowanych do poszukiwanego stanowiska.

Talent Finder to aplikacja stworzona przez specjalistów zarówno z zakresu HR jak i IT. Opracowana przez Rekruterów dla Rekruterów!


Masz pytania? Skontaktuj się z nami: