loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kadromierz
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Produkt dostępny!
 • Producent: Kadromierz
 • Realizacja zamówienia: 1 tygodni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy
 • Opis produktu

Zaplanuj i zarządzaj czasem pracy w swojej firmie


Kadromierz to rozwiązanie, dla wszystkich tych, którzy mają dość czasochłonnej organizacji czasu pracy i ręcznego tworzenia grafików w excelu.Zarządzanie personelem na miarę XXI wieku

Kadromierz to serwis adresowany do wszystkich, którzy odczuwają problemy związane z organizacją, ewidencją i rozliczaniem czasu pracy. W kompleksowy sposób łączy on wszystkie funkcje, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania kadrą. Dodatkowo odciąża działy kadr i płac, przez co mogą się one zaangażować w pełni w ważniejsze procesy.

Dostępność pracowników - poprzez intuicyjny interfejs każda z zatrudnionych przez Ciebie osób, będzie mogła podać preferowany czas pracy, dzięki czemu ułożenie grafiku zajmie Ci mniej czasu. Pracownicy z pewnością docenią to, że podczas planowania harmonogramu bierzesz pod uwagę ich preferencje, co pozytywnie wpłynie na Twój employer branding.

Indywidualne konta pracowników - każda zatrudniona przez Ciebie osoba ma dostęp do systemu poprzez indywidualne konto, dzięki któremu może na bieżąco śledzić harmonogram i zgłaszać preferencje, co do godzin pracy.

Tworzenie grafiku - dostęp online pozwala edytować grafik w dowolnym miejscu i czasie. Po opracowaniu optymalnego rozkładu pracy w łatwy sposób wyeksportujesz go do pliku pdf czy excel, a następnie udostępnisz pracownikom mailem.

Ewidencja czasu pracy - Kadromierz to nie tylko opracowywanie grafiku w oparciu o zgłaszaną przez pracownika dostępność. Od teraz będziesz mógł monitorować czas jego pracy, włączając w to spóźnienia, przerwy, wyjścia przed czasem czy nadgodziny. Dodatkowo przy pomocy jednego kliknięcia wygenerujesz listę płac na koniec każdego miesiąca, która będzie odzwierciedleniem obecności pracowników.

Komunikacja z pracownikami - dodatkowym atutem Kadromierza, jest moduł, który pozwoli Ci wysyłać pracownikom wiadomości, zamieszczać notatki, a nawet ustawiać przypomnienia o ważnych zadaniach danego dnia, na przykład o zaplanowanych dostawach.Jak to działa?

Kadromierz to serwis dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, aby z niego korzystać wystarczy komputer, tablet czy smartfon, słowem każde urządzenie z dostępem do internetu. Kadromierz to usługa dostępna w systemie pay - as - you - go co oznacza, że w każdej chwili możesz z niej zrezygnować bez dodatkowych kosztów
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy