loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
HRmapa
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Produkt dostępny!
 • HRmapa
 • Producent: HRmapa
 • Realizacja zamówienia: 14 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Zbadaj nastroje pracowników i oceń ich pracę!


HRmapa to unikalna na polskim rynku platforma, która pozwala w przystępny sposób ocenić wyniki pracowników, a także zbadać ich opinię i osobowość.

HRmapa oferuje trzy możliwości badania pracowników. Dzięki tej wyjątkowej formie: 

 
- zbadasz osobowość pracowników, 

- dokonasz ich okresowej oceny,

- poznasz opinię pracowników o Twojej firmie.


Jak to działa?

Badania oferowane na platformie HRmapa można realizować na dwa sposoby:

- przy wykorzystaniu tradycyjnych ankiet testów i wywiadów,
- online - wystarczy się zarejestrować, aktywować badanie za pomocą jednego kliknięcia, przesłać je do wypełnienia odpowiednim osobom, a na koniec zapoznać się z generowanym każdorazowo raportem.


Jakie są możliwości zastosowania HRmapy?

Testy osobowościowe - pozwalają lepiej poznać pracowników i kandydatów, a także określić ich indywidualne predyspozycje do pełnienia określonych funkcji zawodowych. Można je wykorzystać przy planowaniu ścieżek rozwoju dla pracowników i w procesach rekrutacyjnych. HRmapa oferuje kilka testów, które można wykorzystać w różnych sytuacjach:

- mapa osobowości - dzięki niej zbadasz postawę pracownika wobec ludzi i zadań. Dowiesz się czy jest on typem samotnika, czy może to urodzony team player,

- mapa stylów i ról kierowniczych – dzięki temu testowi dowiesz się jaki styl zarządzania prezentują badani pracownicy,

- indywidualny profil motywacyjny – sprawdź, co motywuje Twoich pracowników. Dowiedz się jak reagują na motywatory materialne i niematerialne,

- mapa stylów podejmowania decyzji – dowiedz się jak podejmują decyzję Twoi pracownicy. Dzięki temu będziesz potrafił ich w tym procesie wspierać,

- mapa postaw wobec zmiany – czy członkowie organizacji są gotowi na zmianę, czy będą potrafili ją zaakceptować? Sprawdź to!


Badania opinii pracowników
- opinia pracowników jest czymś nie do przecenienia. Dzięki niej znasz nastroje panujące w firme i wiesz jakie podjąć działania, aby, np. lepiej zmotywować pracowników, czy podnieść ich satysfakcję z pracy. HRmapa to kilka wariantów badania opinii pracowników:

- barometr motywacji – kompleksowe badanie oczekiwań motywacyjnych pracowników (finansowych i pozafinansowych). Raport z badania pozwala dowiedzieć się, jak skuteczniej , prościej i często taniej motywować pracowników?

- barometr satysfakcji i klimatu organizacyjnego - dowiedz się, co pracownicy myślą o firmie, jej kulturze organizacyjnej, pakietach socjalnych, itp. Raport podpowie Ci jak lepiej kształtować kulturę firmy, zaangażowanie pracowników i ich satysfakcję z pracy,

- barometr nastroju handlowców - Barometr Satysfakcji zindywidualizowany z myślą o pracownikach działu sprzedaży,

- mapa potrzeb szkoleniowych – możliwości rozwoju są bardzo ważnym elementem dla pracowników i kandydatów. Dowiedz się jakie potrzeby szkoleniowe mają pracownicy i pomóż im je zrealizować,

- oczekiwania pracowników wobec spotkań integracyjnych - dowiedz się jak skutecznie zintegrować Twoich pracowników tak, aby dobrze czuli się w swoim towarzystwie.


Okresowa ocena pracowników
- ocena pracowników to bardzo ważny element zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki niej nie tylko zbadasz efekty ich pracy, ale będziesz mógł przekazać im feedback. Dzięki HRmapie zbudujesz profesjonalny, intuicyjny i szybki system oceny pracowniczej w swojej firmie, który doceni cała organizacja.Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Polecamy