loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Pakiet lotnictwo dla Pracodawców
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Zapytaj o wycenę
Produkt dostępny!
 • Smart MBC
 • Producent: Smart MBC
 • Realizacja zamówienia: 14 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Pakiet lotnictwo dla Pracodawców

Rekrutacja pracowników linii lotniczych jest jednym z najbardziej wymagających zadań jakie mogą stanąć przed działem HR. Zadanie jest jeszcze trudniejsze, w przypadku obsługi kabiny samolotu.Poziom obsługi pasażerów przekłada się bezpośrednio na sukces i prestiż linii lotniczych. Stewardzi i stewardessy dbają nie tylko o wygodę podróżujących, ale i ich bezpieczeństwo. Z pomocą Smart MBC wybierzesz tylko najlepszych! W ramach rekrutacji obsługi kabiny samolotów pasażerskich pozyskasz kandydatów sprawdzonych przez specjalistów za pomocą precyzyjnych narzędzi i analiz. 

W skład pakietu lotnictwo dla Pracodawców wchodzi:

- wideoprezentacja/wideorekrutacja kandydatów - dzięki nagraniom wideo ocenisz aparycję kandydatów i oszczędzisz czas potrzebny na zorganizowanie castingu, wybierzesz również zestaw pytań jakie chciałbyś zadać aplikantom,


- audyt językowy - angielski, niemiecki, francuski, włoski - poziom podstawowy lub rozszerzony - dzięki niemu poznasz umiejętności językowe kandydatów. Audyt może składać się z testu pisemnego trwającego od 45 do 60 minut i 15 - 20 minutowej rozmowy telefonicznej. Jeśli chcesz możesz zdecydować o przeprowadzeniu samej rozmowy telefonicznej z kandydatem. Audyt dostępny jest również na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym. Poziom podstawowy bada znajomość języka ogólnego z elementami biznesu, natomiast poziom rozszerzony pozwala na zbadanie znajomości słownictwa branżowego. Po przeprowadzonym audycie w pełnej wersji (rozmowa telefoniczna + test) otrzymasz szczegółową matrycę kompetencji językowych zawierającą opis wszystkich umiejętności językowych, poziom znajomości języka w skali CEFR i wskazującą szczegółowe obszary do rozwoju,- analiza Thomas PPA - pozwoli Ci na poznanie stylu zachowania kandydata w środowisku zawodowym. Dowiesz się o jego naturalnych predyspozycjach zawodowych, a także silnych stronach i ograniczeniach, będziesz mógł nie tylko zatrudnić pracownika w organizacji, ale i zaplanować jego rozwój,- analiza Thomas GIA - pakiet rekrutacyjny możesz rozszerzyć o badanie inteligencji płynnej kandydata. Poznasz jego potencjał rozwojowy, szybkość przyswajania wiedzy, nowych umiejętności i zasad działania.Nie czekaj i już dzisiaj zacznij łatwą rekrutację na trudne stanowiska!

Chcesz zaoszczędzić czas, energię i pieniądze, które musiałbyś poświęcić na zorganizowanie tradycyjnego castingu?
A może chcesz mieć pewność, co do wybranych osób?

Zaufaj specjalistom ze Smart MBC, którzy przygotowali dla Ciebie specjalny pakiet rekrutacyjny!Zastanawiasz się ile to kosztuje?

Smart MBC przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę w zależności od interesujących Cię analiz psychometrycznych i audytów językowych wchodzących w skład pakietu.Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Polecamy