loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Formularz zgody

FORMULARZ ZGODY

a) W przypadku przeprowadzenia nagrywanego wywiadu, Użytkownik potwierdza, że zgadza się z poniższymi postanowieniami przez złożenie aplikacji o pracę.

b) W przypadku wywiadu na żywo Użytkownik potwierdza, że zgadza się z poniższymi postanowieniami klikając na przycisk TAK.

Postanowienia:

1) Rozmowy kwalifikacyjne wideo online z Użytkownikiem ("plik wideo") będą rejestrowane przez MBC Sp. z o.o. lub przy użyciu urządzeń technicznych udostępnianych przez Cammio BV, w Voorschoten;

2) Plik wideo zostanie zapisany i przechowywany przez Cammio BV w imieniu MBC Sp. z o.o. i będzie wykorzystywany wyłącznie w ramach rekrutacji pracowników przez personel pośrednictwa pracy Smart MBC Sp. z o.o.;

3) Okres przechowywania nagrania:

Plik wideo zostanie automatycznie zniszczony po upływie roku, od momentu kiedy został nagrany. W tym okresie pliki wideo mogą być używane przez MBC Sp. z o.o. w procesie rekrutacji i selekcji na różnych miejscach pracy;

4) MBC Sp. z o.o. jest upoważniony do edycji pliku wideo, jeżeli uzna to za właściwe. Ani MBC Sp. z o.o. ani Cammio BV nie są odpowiedzialni za zawartość pliku wideo – zarówno oryginalnego, jak i po edycji.

5) Plik wideo można usunąć w każdej chwili, na pisemny wniosek Użytkownika. Wniosek ten należy złożyć w MBC Sp. z o.o. pocztą na adres:
ul. 27 Grudnia 9A/1, 61-737 Poznań lub e-mailem.

6) MBC Sp. z o.o. odpowie na wniosek tak szybko, jak to jest możliwe. Po zniszczeniu pliku wideo, Użytkownik otrzyma potwierdzenie drogą mailową na adres wskazany przez niego w kwestionariuszu MBC Sp. z o.o.