loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
ZapraszamNaRozmowe.pl
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Produkt dostępny!
 • Zapraszamnarozmowe.pl
 • Producent: Zapraszamnarozmowe.pl
 • Realizacja zamówienia: 1 tygodni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Zaproś kandydatów na rozmowę, niezależnie od miejsca i czasu.


Jak często zdarza się sytuacja, w której kandydat na 10 minut przed umówionym spotkaniem je odwołuje? Ile razy okazało się, że imponujące CV nie znalazło potwierdzenia w rzeczywistych umiejętnościach kandydata?

Zapraszam na Rozmowę jest rozwiązaniem zaprojektowanym po to, aby żadna z powyższych sytuacji Cię nie spotkała!

Czym jest ZapraszamNaRozmowe.pl?

To system wideorekrutacji, który pozwoli Ci zoptymalizować sposób zatrudniania pracowników.

 


Jak to działa?

Zdecyduj, jakie pytania chciałbyś zadać kandydatowi - możesz skorzystać z gotowych propozycji, bądź stworzyć własne. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. Do dyspozycji masz gotowe nagrania, pytania, które wyświetlą się na ekranie, quizy, a nawet zadania sprawdzające zdolności matematyczne. Aby stworzyć spersonalizowane pytania, nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, wystarczy, że Twój komputer ma wbudowaną kamerę.

Wyślij zaproszenia do udziału w rekrutacji do wybranych przez Ciebie kandydatów - przy użyciu platformy wszystko odbywa się w sposób automatyczny, a Ty na bieżąco masz możliwość monitorowania postępów procesu. Kandydaci otrzymują też wiadomości o następnych krokach rekrutacji, co dodatkowo zaoszczędza czas rekruterów.

Oceń kandydatów - zaproś na rozmowę w cztery oczy tych, w których dostrzeżesz największy potencjał.Jak otrzymasz dostęp do systemu?

Zarejestruj się na stronie serwisu: www.zapraszamnarozmowe.pl Wybierz pakiet, który Cię interesuje i zacznij korzystać  z platformy. Do wyboru masz taryfę obowiązującą 1 projekt, rozwiązanie abonamentowe, a jeśli żadne z powyższych nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dostosować ofertę do swoich potrzeb.

Co zyskasz wybierając ZapraszamNaRozmowe.pl?

Profesjonalne narzędzie, które oprócz tego, że usprawni proces rekrutacyjny w Twojej firmie, pomoże Ci budować pozytywny Employer Branding.

Oszczędzisz czas i pieniądze, a przede wszystkim zatrudnisz odpowiednie osoby na wybrane stanowiska, które spełnią Twoje oczekiwania.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:


Polecamy